Skocz do zawartości

coś jak ''kurz" w toni


rafik50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwalczysz to oddając welony, to akwarium jest dla nich absurdalnie małe. Póki tego nie zrobisz cały czas będziesz miał problemy z akwarium i nie łudź się, że ktokolwiek będzie Ci chciał z tym pomóc. No chyba, że sprzedawca w sklepie, który zaoferuje Ci jakąś chemię, która da mu zarobić, a Tobie nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam je juz ok 3miesiace wczesniej nic sie nie dzialo a co do bledow w pisowni to juz tak mi zostanie do smierci przepraszam ale nic na to nie poradze

 

Taki jest regulamin naszego forum. Akceptowałeś przy rejestracji więc przestrzegaj. Nawet zdań nie zaczynasz z wielkiej litery i nie kończysz kropką, o polskich znakach nie wspomnę. Zrobisz mi "laske" czy łaskę jak zaczniesz ich używać? Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale mam je juz ok 3miesiace wczesniej nic sie nie dzialo
Z tym że przez te 3 miesiące ryby pewnie choć trochę urosły i pewnie będą próbowały rosnąć dalej. Dlaczego próbowały - dlatego że w tak małym akwarium nie mogą normanie rosnąć, a co za tym idzie zaczną karłowacieć ( poczytaj o karłowaceniu ryb ). Pewnie te problemy które pojawiły się w Twoim akwarium to dopiero początek dalszych kłopotów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o tym jakie ma wymagania ta ryba to wiadomo już od dawna a nie od wczoraj.

Twoim było błędem to, że zanim je kupiłeś nie poczytałeś o nich, o ich wymaganiach, potrzebach.

To że żyją, srają, jedzą, składają ikre nie jest żadnym wyznacznikiem że im dobrze...

To co mówił sprzedawca w zoologu też pokazuje jakim jest człowiekiem i na jakim poziomie jest jego wiedza.

Ty możesz to naprawić oddając je i wyprowadzić akwa na prostą.

Chyba że kupisz im conajmniej 200 L akwa i zapewnisz odpowiednie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tego pozbyc

Oddać welony. A jak Ci szkoda kasy wydane na te ryby, to wystaw ogłoszenie, może ktoś kupi.

Zmień obsadę bo będzie jeszcze gorzej. Chcesz pomocy? To postępuj według tego co mówią bardziej doświadczeni. Welony rosną i coraz bardziej brudzą wodę. Trzymaj je dalej to nawet ich widzieć nie będziesz.

Uwierz mi że jak zmienisz obsadę to problem zniknie i akwarium będzie wyglądało dużo lepiej. 

Edytowane przez Dawidk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...