Skocz do zawartości

Rybki szukają domu .


Półdziubek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie . Na wstępie przepraszam jesli umieszczam swój post w złym dziale . Jesli tak to proszę o przeniesienie . A więc - ja sama mam małe akwa 50 l ( obsada : krewecie, neony, mikrorazbory i półdziubki ) . Przedwczoraj odwiedzałam znajomego i doznałam prawdziwego szoku . Otóż pokazał mi swoje akwa . W akwarium 20 l ( !!!!!!) zamieszkiwały : 2 bocje, 3 zbrojniki, 2 mieczyki ( chyba ??? takie pomarańczowe z czarnymi plamkami przy ogonkach )  2 sumiki lub kirysy ??? ( takie czarne ok.15 cm w białe plamki, brzuszki prawie białe spłaszczone i długie wąsiska przy pyszczkach ) oraz 2 węgorki. W tym wszystkim były jeszcze 2 karliki . Jakimś cudem wydębiłam od niego to akwarium twierdząc, że jestem nim zachwycona . Przytachałam te wszystkie biedaki do domu . Do swojego akwa wpuściłam tylko 1 zbrojnika i  karliki z racji oczywiście rozmiarów . Całą reszte wsadziłam do starego 120 l akwa i szukam dla nich dobrego domku jak najszybciej . W starym akwa nie posiadam filtra, tylko napowietrzacz , więc rybki nie powinny w nim długo przebywać . Oddam je oczywiście za darmo . Czy znalazłby się ktoś chętny,  kto by je przygarnął do siebie i zapewnił dobre warunki ? Mieszkam w Jaworznie . Odbiór tylko osobisty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...