Jump to content
Xenonex

Neony innesa weloniaste?

Recommended Posts

Witam! Czy istnieje odmiana weloniasta wyżej wymienionej ryby? Widziałem w sieci kilka zdjęć, ale nie wyglądały przekonująco...

Np, takie

post-17691-0-17521400-1394209907_thumb.jpg

Edited by Xenonex

Istnieje taka odmiana. Zależy co się komu podoba, jedni się zachwycają a inni wręcz odwrotnie. Mi osobiście się nie podobają te "ludzkie poprawki".

Z tego co wiem, ale nie jestem pewien, lecz to nie jest odmiana żadnego gatunku neonków lecz ich skarłowacenie i deformacja płetw, ale pewien nie jestem.

Z tego co wiem, ale nie jestem pewien, lecz to nie jest odmiana żadnego gatunku neonków lecz ich skarłowacenie i deformacja płetw, ale pewien nie jestem.

Odmiana, zresztą odmiany biorą się właśnie z takich deformacji.

Dzięki, mi tam się nie podobają, bo długie płetwy odwracają uwagę od kolorków...

Wysłano z LG L3 za pomocą aplikacji Tapatalk.

Może to być wytwór człowieka, podobnie jak farbowane i tatuowane papuzie. Ale to tylko zgaduję. Jeśli tak jest to mogą one cierpieć z powodu nieproporcjonalnej budowy ciała oraz być bezpłodne. Chociaż neony rzadko rozmnaża w pierwszy lepszy akwarysta więc może to nie stanowi wielkiego problemu. :)

Ja wszystkim takim tuningom mówię NIE.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Może to być wytwór człowieka, podobnie jak farbowane i tatuowane papuzie.

Każda papuzia to wymysł człowieka :( 

Ciekawa odmiana. Jestem ciekaw jak by wyglądał Neon Czerwony lub simulans z taki płetwami :)

Ciekawa odmiana. Jestem ciekaw jak by wyglądał Neon Czerwony lub simulans z taki płetwami :)

Sztucznie :(

Wysłano z LG L3 za pomocą aplikacji Tapatalk.

Guest
This topic is now closed to further replies.