Jump to content
lollipop24

Jaki nawoz dokupic?

Recommended Posts

witam

posiadam nawoz carbo i co do niego dokupic?

wystarczy classic czy mikro i makro?

Witaj.

Powiedz proszę coś więcej np. jaki litraż baniaka, moc swiatła, planowane/hodowane rośliny, czy planujesz założyć jakiś biotop itp :)

Edited by Adam00x

Witaj.

Powiedz proszę coś więcej np. jaki litraż baniaka, moc swiatła, planowane/hodowane rośliny, czy planujesz założyć jakiś biotop itp :)

112l oswietlenie 2*18

akwarium mam juz 4lata ale chce kupic jakies rosliny nowe bo te juz porostu gina :)

Kup rośliny cieniolubne bo takie nadają się do słabego oświetlenia.A nawozy mikro i makro wystarczą ale powinnaś dać coś pod korzenie np. kulki glina+torf.

Kup rośliny cieniolubne bo takie nadają się do słabego oświetlenia.A nawozy mikro i makro wystarczą ale powinnaś dać coś pod korzenie np. kulki glina+t

podloze mam specjalne do roslin wiec tam wszystko ladnie sie ukorzenia tylko mysle o wzmocnieniu wody

Regulamin 6.1. Akceptowałaś to przestrzegaj! Mapet

Edited by Mapet
Pisownia

Szkól jeśli chodzi o nawożenie jest wiele. Przy takim oświetleniu proponuje aqua art macro green, k++, ferro++, classic. Z tego, co się doczytałem, to classic to mikro.PG Micro jest do wody RO. Czyli dla ciebie macro green, carbo, k++, classic, ferro++. A najlepiej kupić testyi sole.