Skocz do zawartości

Krewetki kontra bocja wspaniala


ar.rodzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - z gory przepraszam za brak polskich znakow - nie posiadam :)

 

W zwiazku z tym iz moje doswiadczenie z i wiedza o krewetkach jest na poziomie 0, chcialbym zapytac jak ma sie hodowla krewetek wraz z innymi rybami:

np: skalar, bocja wspaniala - reszta obsady bardzo lagodna, wiec nawet nie wymieniam, akwa 240l sporo roslin i skalek, korzenie. 

Najbardziej to chodzi mi o bocje bo np. slimaki przy bocjach nie przezyja 2 dni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na przeżycie krewetek.

 

Dla bocji za małe akwarium. Wielka stadna ryba. 

Niestety nie mam komu oddac, poza tym pytalem niegdys na forum o bocje i nie bylo sprzeciwu zwlaszcza ze hoduje sie skalary w 112l a jest to teoretycznie wieksza ryba od bocji i tez stadna.

Ale bardzo dziekuje za info odnosnie krewetek mialem watpliwosci wiec lepej bylo sie zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar z krewetkami - złe połączenie (oczywiście dla krewetek ;-) )

 

 

 

Pochwal się pochwal, bo może okazać się, że Twoje łagodne rybcie wcale nie będą tak przyjazne gdy zobaczą krewecie.

No mam otoski i neonki :) raczej lagodne moze nawet bardzo i brzanki denisona jeszcze lagodniejsze. To koniec bo nie chcialem przesadzic z iloscia

 

 

//Pisownia. Zapoznaj się z regulaminem forum.

 

Nantai

No mam otoski i neonki :) raczej lagodne moze nawet bardzo i brzanki denisona jeszcze lagodniejsze. To koniec bo nie chcialem przesadzic z iloscia

 

 

//Pisownia. Zapoznaj się z regulaminem forum.

 

Nantai

Do Nantai   W pierwszym poscie napisalem ze przepraszam bo nie mam polskich liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...