Skocz do zawartości

Grzałka HYDOR Theo 50W


pkmaverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :) Zastanawiam się nad kupnem tej grzałki http://allegro.pl/grzalka-hydor-theo-50w-z-termostatem-akwarium-50l-i3943187501.html o mocy 50W do mojego 30L kotnika z maluchami. Chcę kupić coś porządnego aby było na kilka lat. Po za tym urządzenie cechuje długość korpusu grzałki 18 cm i technologia PTC - grzałka ma zabezpieczenie przed przegrzaniem w przypadku pracy na sucho.

 

Ale zanim kupię na pałe to chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was używał sprzętu tej marki i czy macie jakieś opinie na temat grzałek HYDOR'a.

 

Jedyną opinie jaką się doczytałem na jakimś zagranicznym forum była negatywna :( W 300W grzałce za szwankował bimetalowy wyłącznik i nie wyłączył grzałki. Facetowi przez całą noc ugotowało dyskowce :(

 

Napiszcie wasze doświadczenia z tymi grzałkami jeżeli macie..

 

pozdrwawiam,

pkmaverick

Edytowane przez pkmaverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w 40 taką właśnie grzałkę i działa stabilnie, ale po miesiącu użytkowania regulator temperatury się specyficznie przestawił. Aby grzałka trzymała 25 stopni, na regulatorze ustawiam 21. Jak potrzebuję 27 to trzeba zmienić na 23. Na razie działa taki dziwny system, ale boję się, że kiedyś i to się też zmieni.

 

Drugi raz grzałki od Hydora jednak nie kupię...

 

Sent by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię althaar :) Mam nadzieję że Ci nie padnie termostat w tej grzałce i rybek nie ugotuje. Skoro już z regulatorem jest coś nie halo. Już się zastanowiłem i jednak dam sobie spokój z tą włoską marką. Nie chcę za jakiś czas żałować że wyrzuciłem forsę w błoto. Tym bardziej że ta grzałka kosztuje ponad 60 zł. Jednak okazuje się, że nie wszystko co za graniczne (europejskie) jest dobre. Kupię sprawdzony polski sprzęt :) Tym bardziej że już mam grzałkę AuqaEl'a i ma prawie 11 lat !!! Ma się świetnie i nadal dobrze mi służy :)

 

Pozdrawiam. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...