Jump to content
Aga009

Sklep Akwarystyczny Plantica

Recommended Posts

Kupował ktoś ze sklepu internetowego Plantica? Jeżeli tak to jakie wrażenia po zakupieniu jakiegoś towaru?

link

plantica.pl

Jeżeli chodzi o rośliny, to wszystko ok dobrze zabezpieczone itp.Ale, jeśli chodzi o butlę CO2 którą u nich zakupiłem, to przyszła kurierem z otwartym zaworem i CO2 się ulatniało co było niebezpieczne oraz musiałem nabijać butlę, a płaciłem za pełną.

Witam!

Kupowałem wkłady filtracyjne i polecam :)

Ja kupowałem za ponad 1000zł  , zapomnieli mi wysłać 1 świetlówki za co zostałem przeproszony telefonicznie , oraz dostałem po 2 dniach tą świetlówkę oraz prezenty a prawie 200zł ;]

Polecam sklep "Plantica", dosyć często i regularnie u nich zamawiam i nie miałem jeszcze żadnych problemów.

Ja również polecam zakupy internetowe w tym sklepie.Choć pochwalę się że byłem w tym tygodniu w tym sklepie osobiście we Wrocławiu na Kwidzyńskiej i powiem jedno_wybór ogromny bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa-gratiski też się znalazły.Polecam.

Tak jak SebastianNysa, osobiście też byłem u nich we Wrocławiu i potwierdzam, że sympatyczna obsługa, wybór jest wielki, wszystko co potrzeba, no i racja gratisy też miłe. Mech właśnie z jednego z gratisów rośnie pięknie :).

Edited by andy102
Pisownia

Ja jestem bardzo zadowolony, niskie ceny, wybór (moim zdaniem) bardzo dobry no i przesyłki są dobrze zabezpieczone, co dla mnie jest sprawą kluczową :)

Z niskimi cenami to tak mie bardzo zalezy na czym ale nie nazwał bym plantiki tanim sklepem. Robię u nich zakupy od ponad dwóch lat i ostatni czas to spora obnizka jakości obsługi i co gorsza dostępności towaru , niby wszystko maja na stanie ale jak złoży się zamówienie to czekasz 3-4dni na wysyłkę bo zamówionych rzeczy nie było na stanie. Po trzech takich akcjach z rzędu podziękowałem im i zmienilem sklep.

Lumia 640

Dokładnie, zamawiałam tam w swoim czasie pokarmy na wagę... po czym przychodzę po odbiór, a oni mi że dostanę połowę i zwrot za resztę o.O Raz dostałam od nich bubla w postaci osłonki ("shrimp protector") ze sparciałymi gumkami, a raz carbo rozlało się w przesyłce... Ceny niezłe, wybór spory (i niezłe rośliny z in vitro), ale ogólnie się już do nich zniechęciłam trochę.

Mam do tego sklep blisko i jestem tam kilka razy w miesiącu. Czasami faktycznie czegoś brakuje, bo obroty mają kosmiczne i jak towar schodzi z półki to mogą nie zdążyć zdjąć go z allegro lub e-sklepu. Warto wcześniej zadzwonić przed przyjazdem.

Jeśli chodzi o ceny to zawsze proście o rabat. :) zwłaszcza jeśli to są kolejne zakupy.

Edited by DavyJones

Jestem tu nowy, więc dzień dobry.

W zasadzie cały sprzęt jakim dysponuje od akwarium po termometr kupiłem w sklepie Plantica. Zdecydowanie polecam. Sprzedawca telefonicznie skorygował moje zamówienie i dopasował elementy tak, żebym był zadowolony. 

Ja niestety chciałem wyrazić swoje niezadowolenie z obsługi w plantice. Klient czuję się jak intruz, po co prowadzić sklep stacjonarny skoro nie szanuję się osób które tam przychodzą? Byłem tam na zakupach i jedno jest pewne - nigdy tam nie wrócę.