Jump to content

Sklep Akwarystyczny Plantica


Aga009
 Share

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o rośliny, to wszystko ok dobrze zabezpieczone itp.Ale, jeśli chodzi o butlę CO2 którą u nich zakupiłem, to przyszła kurierem z otwartym zaworem i CO2 się ulatniało co było niebezpieczne oraz musiałem nabijać butlę, a płaciłem za pełną.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Tak jak SebastianNysa, osobiście też byłem u nich we Wrocławiu i potwierdzam, że sympatyczna obsługa, wybór jest wielki, wszystko co potrzeba, no i racja gratisy też miłe. Mech właśnie z jednego z gratisów rośnie pięknie :).

Edited by andy102
Pisownia
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Z niskimi cenami to tak mie bardzo zalezy na czym ale nie nazwał bym plantiki tanim sklepem. Robię u nich zakupy od ponad dwóch lat i ostatni czas to spora obnizka jakości obsługi i co gorsza dostępności towaru , niby wszystko maja na stanie ale jak złoży się zamówienie to czekasz 3-4dni na wysyłkę bo zamówionych rzeczy nie było na stanie. Po trzech takich akcjach z rzędu podziękowałem im i zmienilem sklep.

Lumia 640

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, zamawiałam tam w swoim czasie pokarmy na wagę... po czym przychodzę po odbiór, a oni mi że dostanę połowę i zwrot za resztę o.O Raz dostałam od nich bubla w postaci osłonki ("shrimp protector") ze sparciałymi gumkami, a raz carbo rozlało się w przesyłce... Ceny niezłe, wybór spory (i niezłe rośliny z in vitro), ale ogólnie się już do nich zniechęciłam trochę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam do tego sklep blisko i jestem tam kilka razy w miesiącu. Czasami faktycznie czegoś brakuje, bo obroty mają kosmiczne i jak towar schodzi z półki to mogą nie zdążyć zdjąć go z allegro lub e-sklepu. Warto wcześniej zadzwonić przed przyjazdem.

 

Jeśli chodzi o ceny to zawsze proście o rabat. :) zwłaszcza jeśli to są kolejne zakupy.

Edited by DavyJones
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem tu nowy, więc dzień dobry.

W zasadzie cały sprzęt jakim dysponuje od akwarium po termometr kupiłem w sklepie Plantica. Zdecydowanie polecam. Sprzedawca telefonicznie skorygował moje zamówienie i dopasował elementy tak, żebym był zadowolony. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja niestety chciałem wyrazić swoje niezadowolenie z obsługi w plantice. Klient czuję się jak intruz, po co prowadzić sklep stacjonarny skoro nie szanuję się osób które tam przychodzą? Byłem tam na zakupach i jedno jest pewne - nigdy tam nie wrócę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...