Skocz do zawartości

lustrzanka


bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No na razie ma to być normalne cykanie, z tym że tak jak pisaliście ten nikon który moge mieć tanio nie ma tego AF wbudowanego a standardowy obiektyw go chyba go ma?? Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S VR DX więc nie było by źle a w najbliższym czasie nie zamierzam kupować nowych szkieł ze względu na kasę a raczej jej brak. Nie chce żeby wyszlo że jestem nastawiony tylko i wyłącznie na Nikona ale mogę go mieć naprawdę tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się po cześci stałem się właścicielem Nikona D3000 przeważyła cena opinio o nikonach mojego znajomego fotografa. Jak dobrze pójdzie jutro dostane go w swoje łapy. :)

Gratuluję i życzę dużo udanych łowów

 

No to i ja podłączę się pod temat.

Mam do wyboru 2 aparaty Nikon D3000 i Sony alpha 230, oczywiście wybór dyktuje tu cena. O nikonie już podyskutowaliście, więc teraz prosiłbym o opinie na temat aparatu SONY.

Szkła do sony są drogie z tych dwóch wybrał bym nikona ze względu na łatwiejszy dostęp do peryferii i ceny są niższe niż u sony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z tego co pamiętam to sony jest starą konica-minolta. I większość szkieł pasuje, jednak to same starsze modele. Osobiście bym sie nie brał za sony ;). Wolę sprawdzone i pewne firmy jak nikon i canon. Są to firmy które sa juz lata na rynku i jest bardzo duży dostep do akcesorii, obiektywów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj mój aparat po małych perypetiach okazało się że tego taniego już niestety nie bylo, więc pojechałem do media (wiem wiem duży błąd), ale na szczęście tam zrazili mnie do siebie i podziękowałem im. Fotograf polecił mi fotojokera i tam zakupiłem aparacik a w promocji dostałem torbe Nikona. :)

 

andrerw fotograf bardziej polecał mi tego nikona niż sony jak się go pytałem ale jest to twoja własna decyzja. Nikon ma lepsze szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...