Jump to content
Luna

Warszawskie spotkania akwarystyczne

Recommended Posts

Witam.

Z góry zaznaczam, że niniejszy temat to tylko luźna propozycja :)

Wielu użytkowników forum mieszka w Warszawie i jej okolicach, niektórzy znają się osobiście i czasem się widują (zazwyczaj raz na ruski rok :roll: ).

Pomyślałam, że warto spróbować organizacji otwartych spotkań w większym gronie, np. w pubie czy kawiarni.

Cel dowolny: można pogadać, wymienić się czymś, poznać się, kupić/sprzedać coś, wychylić filiżankę lub kufel... Albo siedem.

Spotkania mogłyby odbywać się np. co miesiąc-dwa w wybranym miejscu.

Co Wy na to?

Przy okazji można by ze 3 dni wcześniej wystawiać listę kto się na pewno wybiera, oraz oferty sprzedaży i kupna coś.

Sami krawaciarze? ;-) ;-) Z chęcią wziąłbym udział w takim przedsiewzięciu ale jestem z okolic Wrocławia. Pomysł przedni. Polecam jako miejsce spotkania jakąś palmiarnie lub ogród botaniczny.

Przy okazji można by ze 3 dni wczesniej wystawiać liste kto sie napewno wybiera, oraz oferty sprzedaży i kupna coś.

Bardzo dobry pomysł.

Sami krawaciarze? ;-)

Hahaha :D No raczej nie wszyscy ;)

Z chęcią wziąłbym udział w takim przedsiewzięciu ale jestem z okolic Wrocławia. Pomysł przedni.

Zapraszamy!

Polecam jako miejsce spotkania jakąś palmiarnie lub ogród botaniczny.

Bardzo fajna sugestia, ale w kwestii spotkania na powietrzu niestety wiele zależy od aktualnej pogody. Mamy niby ogród zoologiczny, ale obecnie niewiele jest tam do zobaczenia (część poświęcona akwarystyce jest przebudowywana).

Czy ktoś tu coś wspominał o piwie? ;)

To ja zaproponuję datę: 29 marca (tak żeby tupot białych mew po skróconej nocy skutecznie wyrył w pamięci to spotkanie;)) Najlepiej nie skoro świt przed czternastą.

Miejscówa do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane proszone o zgłaszanie obecności i propozycje lokalowe.

Do zobaczenia.

EDIT: Jakby co to Ruda nie może w tym terminie więc rozpatrywane są kolejne: 6 kwiecień (niedziela, mnie tam pasuje, mogę na kacu w poniedziałek do roboty iść),  12 kwiecień (sobota)... i inne jakby coś ktoś miał do zaproponowania ;)

Edited by ahr

Klawy pomysł ;)

Z chęcia wybrałabym się na takie spotkanko, w Wawie bywam co jakiś czas, także tylko czekac na ustalony termin :)

Polecam jako miejsce spotkania jakąś palmiarnie lub ogród botaniczny.

Ogród botaniczny, piękniej być nie mogło, idealnie trafiasz w me gusta.

Edited by Sagra

Ciekawostka:

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,16742248,Rekiny__mureny_i_piranie__podwodny_swiat_przylecial.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Warszawa

Od piątku w Centrum Handlowym "Blue City" można zwiedzać jedyne w Warszawie oceanarium.

[...]

Oceanarium znajduje się na poziomie -1 CH Blue City, czynne codziennie od godz. 10 do 20, bilet normalny - 20 zł, ulgowy - 15 zł.

Z tego co pamiętam już kiedyś było tam "oceanarium". 

Jeśli teraz jest takie jak kiedyś to nie opłaca się iść, tym bardziej za takie pieniądze :) Ale jakie jest nie wiem, może niedługo zobaczę. 

Mam zamiar wpaść,dam znać co i jak.

Wysłane od siebie.

7 marca w Warszawie odbędzie się Ogólnopolskie Sympozjum Akwarystyczne.

Organizatorzy zapowiadają 7 prelekcji dotyczących m.in: historii polskiej akwarystyki, akwariów naturalnych, właściwego oświetlenia, a także ryb, krewetek i roślin akwariowych.

Start: godzina 12:00.

Adres: salon akwarystyki naturalnej "peHa:68"  ul.Ogrodowa 39/41, lok. P1. (http://peha68.pl/nasze-studio/).

Strona poświęcona wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/336052829936323