Skocz do zawartości

Nowotwór u bojownika


Aneczka1992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak jak w temacie, obawiam się, że mój bojownik umiera na nowotwór :( Opis zbiornika: zostal założny rok temu w lutym, 25 litrów, co tygodniowe podmiany wody. W akwarium bojownik plus 4 kirysy. Oświetlenie, grzałka i filtr są. 3 roślinki (niestety nazw nie pamiętam). Wraz z podmianą dodaję uzdatniacz wody plus co miesiąc bactoactive z tropicala. Byłam w dwóch różnych sklepach akwarystycznych ze zdjęciem bojusia i w oby dwóch powiedzieli mi, że albo jest to choroba bakteryjna albo nowotwór. Zastosowałam dwukrotnie bactocaps C z firmy zoolek, ale bez jakichkolwiek rezultatów. Guz u bojownika zacząl pojawiać się pod koniec listopada lub na początku grudnia. Cały czas rośnie. Wychodzi on z nozdrza bojownika. Urósł już do takich rozmiarów, że spowodował zniekształcenie pyszczka bojusia i w konsekwencji bardzo ciężko mu cokolwiek jeść. Wstawiam zdjęcie bojusia sprzed tygodnia (przepraszam za jakość zdjęcia). Moje pytanie brzmi czy jest jakaś szansa jeszcze dla niego, czy może skrócić jego cierpienia? Proszę bardzo o dobrą radę i czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam post-20259-0-67180300-1390474819_thumb.jpg

Edytowane przez Aneczka1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...