Skocz do zawartości

Krewetkaria 2 x 33l AKTUALIZACJA


pinakolada
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czas przedstawić na dniach zalane krewetkaria, tak więc:

 

Po lewej:

 

Akwarium 27x40x30

Podłoże: benibachi normal

Oświetlenie: 1 x 11 W (DecoLight Aquael) + 5 W lampka Led Aquael

Filtracja: Aquael Circulator 500

Roślinność: subwassertang, mini pelia, fisidens fontanus, microsorium trident, pistia, wgłębka, anubias barterii var. nana

 

Krewetki: hybrydy + yellow w planach :)

 

Docelowo subwassertang zostanie zastąpiony mchami.

 

Po prawej:

 

Akwarium 27x40x30

Podłoże: benibachi normal + żwirek

Oświetlenie: 1 x 11 W (DecoLight Aquael)

Filtracja: Aquael Circulator 500 (będzie na dniach)

Roślinność: anubias barteri var. nana, pistia, subwassertang (też zostanie zastąpiony mchem), rogatek

 

Krewetki: sakura red i babaulti stripes "zebra".

 

 

Akwarium świeżo zalane po prawej i zdjęcia kiepskiej jakości, także proszę o wyrozumiałość ;)

 

tgwj.jpg

 

idzn.jpg

 

Świeżo zalane:

 

xewa.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko mój błędnik słabo toleruje takie "krzywe zdjęcia. ;)

 

No niestety mój aparat inaczej nie potrafi zrobić względnego zdjęcia :)

 

 

 

No i stało się: po obejrzeniu tych zdjęć nabrałem chęci na krewetkarium. Fajnie u Ciebie to wygląda.

 

Dzięki no i tak jeszcze pewne zmiany będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery, to nic oryginalnego. Takie same jak miliony innych krewetkariów w tym typie. Ładne - owszem, ale mało oryginalne.

Z tego co w domu miałam nic oryginalnego nie dało się zrobić, zostało wrzucone co było na stanie i  tyle.

 

 

 

 

Wydawało mi się, że to człowiek robi zdjęcia.

 

Robić może robi...ale jak sprzęt do niczego, to czy stanę na głowie, czy na uszach i tak lepszych zdjęć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I aż proszą się o piasek.

W jakim celu ?

Moim zdaniem zarówno w sensie praktycznym, jak i wizualnym piasek jest tu zbędny.

W praktycznym ponieważ kreweciom nie jest on potrzebny, a w wizualny dlatego, że był by kiepski kontrast z kreweciami i zielenią, dużo lepiej prezentują się one na ciemnym podłożu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wszystko się prezentuje. Niewątpliwie piękna ozdoba pomieszczenia.
Kolegom: ahr i locdog, z całą pewnością chodzi o coś zgoła innego. Ja proponuję ustawiać się z obiektywem tak, aby był mniej więcej na środku kadrowanych baniaków i jednocześnie obiektyw był równolegle do szyb. I przy kadrowaniu fajnie aby krawędzie baniaczka były równoległe do kadru. A tego aparat fotograficzny sam nie robi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...