Jump to content

co to za [glonojad] prośba identyfikacji

malan
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich sprzedano mi ,,to" coś jako zbrojnik albinos jak było małe. Lecz gdy podrosło i się ostatnio przyjżałem to coś ma za duże oczy w porównaniu do zbrojników oprócz tego jest niemal identyczne. Poza tym ma czerwone oczy. Cóż to może być ??

Ps. Sorki za słabe foto ale nie miałem zbytnio teraz czym zrobić został mi tylko tel.

post-17364-0-13590900-1389971857_thumb.jpg

post-17364-0-89112400-1389971885_thumb.jpg

Może to być Kirys biały. 

One też mają czerwone oczy . 

A może spawał całą noc bez maski ten rower dla zajączka, dlatego ma takie czerwone oczy...

Tego kirysa białego to sama wymyśliłaś, czy to tak z książki jakiejś? /ahr/

Wygląda mi to na albinosa plecostomusa :-?

Bo to jest forma Albinotyczna ryby, którą potoczne (chociaż od lat błędnie) nazywamy Plecostomusem.

Jest to L. pardalis.

Jeden z większych (do 60cm!!! ) łatwo dostępnych zbrojników w handlu... Niestety jest dopuszczony sprzedaży, a nie powinien...

• Like 1

Jeden z większych (do 60cm!!! ) łatwo dostępnych zbrojników w handlu... Niestety jest dopuszczony sprzedaży, a nie powinien...

Yhym czyli mówisz że mam w akwa przyszłego giganta :D A czy jest możliwe żeby on kopulował ze zbrojnikiem niebieskim? Bo wydaje mi się że ma ikrę ten L. pardalis. Tylko czy to możliwe ma około 10cm

To co z nim zrobić? Dalej sprzedać jako ,,zbrojnik niebieski albinos"?

Przy okazji Play jak najlepiej pobudzić tarło u niebieskich samicę jedną mam tak grubą że mam wrażenie że zaraz pęknie a nie trze się?

Nie wprowadzaj przyszłych klientów w błąd bo ryba trafi do za małego zbiornika.

Zbrojnikom niebieskim daj rurkę ceramiczną lub podłużny korzeń tworzący norkę i obserwuj. Te ryby same się trą bez pomocy człowieka.

Mają 4 korzenie, coś typu skalniak zrobiłem z płaskich dużych kamieni takich 10x15cm, orzech kokosowy ale jego zajmują zebry i coś z rafy koralowej takie wapienne nie wiem co to jest i w tym siedzi samiec alfa :DI wcześniej kopulował na zmianę z dwoma samicami a po wymianie wody przestał ona gruba jak beka a on nic i w dodatku odgania inne samice.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...