Skocz do zawartości

Kosteczka Aisulima [30l]


Aisulim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Fajne ta twoja kosteczka. Też taką chcę.

 

 

Bardzo fajne małe akwa tylko pozazdrościć. Za to ja w przeciwności do ciebie muszę w drugą stronę pójść z 54l na 20l i mam nadzieje, że też mi tak dobrze pójdzie.

Cieszę się, że się podoba akwa. Tak jak pisałem wcześniej, jak znajdę chwilę to wrzuce jakieś foto z aktualnej dziczy :) Krzysiachek21 myślę, że sobie poradzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wrzucam co tam mam. Zdjęcie na szybko i z tel także sorki za jakość :)

Pozwoliłem zarosnąć tak sagitarii że względów na przesiadkę na 54l gdzie właśnie ta trawa będzie bardzo potrzebna przy aranżacji :) no ale może zrobię a nią porządek lekki :)

post-18430-1404378768,23_thumb.jpg

post-18430-1404378793,97_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak wczoraj nastał czas aby sagitarię przesadzić na tyły :)

Po czyszczeniu zbiornika wraz z moją siostrzenicą Łucją :) postanowiliśmy pochwalić się co tam z tego wyszło :) W akwa za wiele się nie zmieniło ale udało się odzyskać wygląd sprzed zarośnięcia :)

Mały fotospam :)

post-18430-0-39398500-1405195148_thumb.jpg

post-18430-0-55545400-1405195177_thumb.jpg

post-18430-0-15889700-1405195191_thumb.jpg

I trzoda chlewna :) średniaki RC :)

post-18430-0-60489500-1405195207_thumb.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Świetny klimacik się utworzył, gratuluję :) Krewetek coraz więcej i super :)

Dzięki dzięki Pinia :)

Aranżacja się zmieniła z lekka znowu :) Niebawem wrzucę może jakieś fotki :) Co do kreweci to na szczęście udało mi się pogonić ok. 50 sztuk więc się uluźniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na nowe biurko na którym stanie klasyczne 54l (już zakupione :banan: ) naszło mnie na lekkie zmiany w mojej kosteczce :) Danio perłowe zostały wymienione na bojka :) Bojek już wykazuje zainteresowanie krewetkami ale, że do doświadczonych łowców jeszcze nie należy to w 99% musi obejść się smakiem :)

W sklepie mówili, że to halfmoon :) Jak uda mi się zrobić jakąś ciekawszą fotkę to wrzucę :)post-18430-0-33737900-1406805546_thumb.jpg

post-18430-0-89096500-1406805558_thumb.jpg

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pewnie masz racje. Prawdopodobnie niebawem wszystkie idą do sprzedania, a i samo akwa zostanie zlikwidowane i stanie na jego miejsce nowe z deka większe (ale to jeszcze kilka miesięcy). :)

 

Krewetki mają się u Ciebie dobrze i ja bym wymienił akwa a krewetki zostawił  :cool:. sam zakładam krewetkarium 90l nie wiem co z tego wyjdzie  :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Krewetki mają się u Ciebie dobrze i ja bym wymienił akwa a krewetki zostawił

Krewetki to ciekawe stworzenia ale przyznam, że ryby bardziej mnie kręcą :) i dlatego idę właśnie w tą stronę. Stado kirysków to coś o czym marzę i na szczęście niedługo marzenie się spełni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny DT :) Szkoda, że planujesz likwidację tego akwarium, wyglada naprawdę bardzo ładnie.

Rozumiem jednak Twoją decyzję - akwarystyka to hobby, w ktorym apetyt rośnie w miarę jedzenia. Z czasem chce się mieć większy zbiornik, potem i on staje sie za mały i tak dalej... :D

 

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością aż pokażesz nowe, większe szkiełko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...