Jump to content

Karlik szponiasty

Ducha
 Share

Recommended Posts

Chciała bym kupić karlika szponiastego ale czytalam ze nie mogą byc w zbiorniku razem z glonojadem poniewarz glonojad pomysli ze to kamien i bedzie chcial ja wyczyscic. Czy moge kupic zabke i ile powinnam miec ich minimalnie. Mam jeszcze 6 neon innesa 1 mieczyk 3 platki 3 male molinezje 2 rozbory klinowe 1 glonojad i 1 długonos ciernisty . Mam akwarium 45 litrów . A  i czym je karmic

http://lmgtfy.com/?q=karlik+szponiasty+warunki+hodowli

To że trzymasz ryby w nieodpowiednich warunkach, w za małym akwarium, łącząc gatunki o przeciwstawnych wymaganiach co do środowiska wodnego, również wytłumaczysz swoją "niepełnosprawnością"? Czy zwykłym lenistwem jednak? Nie chciało się poszukać informacji, poczytać o wymaganiach?

Żyjemy w XXI wieku, dawno temu wynaleziono przeglądarki internetowe z modułami sprawdzania pisowni, podkreślające błędy. Ale po co z tego korzystać, łatwiej okazać ludziom brak szacunku i zmuszać ich do czytania takich koszmarków.

czytalam juz ruzne opinie na internecie alechcialam poznac opinie specjalistow wale to

Każde forum ma jakiś regulamin, nasze nie jest wyjątkiem.

Rejestracja jest dobrowolna i wymaga od każdego akceptacji zbioru prostych zasad, które tu panują.

Skoro to "walisz" to my tym bardziej. Ostrzeżenie.

/ Luna

Edited by Luna
Ostrzeżenie.