Skocz do zawartości

[112l] by Deadmau5


Deadmau5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mała aktualka.Zbiornik dziczeje co mnie cieszy,pistia wyleciała bo nie chciało mi się już walczyć z jej zasyfionymi korzeniami,została rzęsa która wraz z rozrastającym się nurzańcem pokrywa taflę wody.Najdłuższe nurzańce mają nawet 90cm :eek:  Miedziki i bystrzyki zastąpiła ławica prystelek barwnych i tu muszę powiedzieć że jest to najlepiej prezentująca się rybka ławicowa jaką do tej pory miałem.Torf z filtra wyleciał,teraz cała kaskada załadowana jest lawą.Od jakiegoś czasu leję wodę z armatki.Aktualne parametry to PH-6,5 GH-7  KH-4.I kilka fotek i krótki filmik(niestety słabej jakości) samiczki z młodymi:)

 

post-15791-0-58132800-1427450669_thumb.jpg

post-15791-0-45187900-1427450683_thumb.jpg

post-15791-0-27102000-1427450697_thumb.jpg

post-15791-0-84978500-1427450716_thumb.jpg

post-15791-0-37471000-1427450732_thumb.jpg

post-15791-0-53393800-1427450754_thumb.jpg

post-15791-0-54804200-1427450767_thumb.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widuję to akwarium dosyć często na żywo i mogę Was zapewnić, że na zdjęciach nie widać prawdziwego uroku tak jak i rozmiaru kakadu bo on jest wielki...  Więc jak coś to wyślę na PW zainteresowanym adres do autora tematu :)  
Drewna mi też brakuje i tak jak często widzę akwarium, tak często to mówię ;)  
Ps. Może tym razem coś odchowają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witajcie,ponieważ zaszły małe zmiany i udało mi się dostać w końcu rybki których szukałem dość długo więc jestem i coś tam pokaże:) A więc zmieniała się obsada,pożegnałem się z kiryskami i prystelkami i oddałem jedną samiczkę kakadu bo jednak na trzy było za mało kryjówek i miejsca i jedna ciągle chowała się za filtrem bo dostawała w ciry.Aktualnie:

-kakadu 1+2

-zbrojnik

-smukleń pryskacz 3+2

Smukleni kupiłem 7szt ale niestety dwie wyskoczyły z akwarium przez otwory na kable.Więc postanowiłem zniżyć poziom wody i dałem scindapsusa żeby miały gdzie składać ikrę.Dwa dni później wracam z pracy i ... sami zobaczcie:)Filmiki marnej jakości bo nagrywane na szybko, w dzień i telefonem ale coś tam widać.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem:)

@Dhuz - może kiedyś się zdecyduje,bo coraz bardziej mi się podobają paludaria ale to raczej pomysł na dalszą przyszłość.

@DawW - wpadaj to porobisz jakieś sensowne fotki:)

@Mapet - postaram się nagrać ale to przy następnym tarle.

 

Edit:

Krótki filmik z innej perspektywy:)

Edytowane przez Deadmau5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z przykrością informuję że dziś odszedł samiec kakadu:( Od jakiegoś czasu miał wytrzeszczone jedno oko,po za tym nie miał innych oznak chorobowych,normalnie pływał,jadł,może trochę bardziej się chował.Niestety nie miałem ani czasu ani głowy żeby się tym zająć.Szkoda bo do tej pory była to moja ulubiona rybka:( Teraz pytanie co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...