Skocz do zawartości

[112l] by Deadmau5


Deadmau5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pamiętaj o ryzyku połączenia ich z kakadu.
Z czasem bystrzyki będa się mieścić w pyszczkach kakadu :). U Ciebie bedą od maleńkości to może nie bedą potem polować :).

Ja bym chyba zostawił tak jak jest i jak miałbym cos dodawac to cos przy tafli- Copella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś dobre wiadomości! A mianowicie dotarły do mnie Pleyowe Apistogramma cacatuoides F1 "Rio Itaya'' :D  Za co Pley jeszcze raz WIELKIE dzięki , przede wszystkim za zaufanie :) na razie fotka jeszcze w worku,więcej niebawem :P

post-15791-0-97653000-1395239109_thumb.jpg

Edytowane przez Deadmau5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała aktualizacja, kakadu mają się dobrze, rosną z dnia na dzień, zwłaszcza samczyk dużo podrósł i zaczyna pokazywać kolorki:)Myślę nad dodaniem gałęzi olchy żeby bardziej zagracić-będą dobre?Jakieś sugestie?  Zdjęcia takie sobie ale jeszcze ogarniam aparat.

 

post-15791-0-21412400-1397503925_thumb.jpg

post-15791-0-67150900-1397503936_thumb.jpg

post-15791-0-24570800-1397503953_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostawię tak jak jest czyli 1+3 , tylko muszę dorzucić gałęzi (myślałem o gałęziach olchy ;-) )albo dodatkowych korzeniach bo samiec już zaczyna  przeganiać samice.Jak będzie za dużo ''spięć'' to chyba zdecyduję się na oddanie jednej samicy ale mam nadzieję że uda mi się stworzyć więcej kryjówek bo chciałbym jednak zostawić wszystkie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mała aktualizacja:)

A więc akwa ma się dobrze, pojawiła się znów pleśń na korzeniach co sprawia że zbiornik wygląda bardziej naturalnie:)Z ryb trafiły już jakiś czas temu zupełnie przez przypadek miedziki szt.10 ale od razu spodobały mi się bardzo te rybki,ładne, ruchliwe i lepiej trzymają się w ławicy niż amandy.Kiryski miały kolejne chyba już 5 tarło z czego najbardziej zadowolony był samczyk Kakadu który po chwili od złożenia podpływał i zjadał co mógł.Nurzaniec powoli kładzie się na powierzchnię,krypcie ciągle puszczają nowe liście,żabienice rosną mozolnie ale dają rade:) i co ciekawe wszyscy piszą że pistia szybko zarasta im tafle wody a u mnie szału nie robi,cały czas jest jej mniej więcej tyle samo,ma małe listki a nie duże jak widzę u większości ...WTF? Wręcz ostatnio bardzo zmarniała,korzenie odpadały ale już odbiła i puszcza nowe coraz dłuższe korzonki. Ciągle szukam jakiegoś ciekawego korzenia albo gałęzi ale coś mi słabo idzie:(

Jakieś sugestie?Porady?Pomysły?

Kilka fotek na koniec...na którym lepiej wygląda oświetlenie?

post-15791-0-47367400-1403812318_thumb.jpg

post-15791-0-43777900-1403812325_thumb.jpg

post-15791-0-79232000-1403812343_thumb.jpg

post-15791-0-87991300-1403812352_thumb.jpg

Edytowane przez Deadmau5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i doczekałem się pierwszego tarła moich kakadu :icon_e_biggrin: Wczoraj zauważyłem że samiec pływał z jedną samiczką po całym akwa przeganiając dwie pozostałe a już wieczorkiem zauważyłem wykopany dołek pod korzeniem tak mały że wpływa tam ledwo samiczka i kilkanaście sztuk białej ikry(dokładnie nie wiem ile bo wybrały naprawdę  dobre miejsce na ukrycie).Jestem pod wrażeniem jak samiczka pilnuje ikry :eek: ,przegania wszystko co w pobliżu nawet dużo większe kiryski,teraz odgania nawet samca który też pilnie strzeże rewiru.Szkoda tylko że przy mojej obsadzie raczej z tego nic nie będzie :-( Zastanawiam się czy z czasem nie zrezygnować z części obsady żeby spróbować odchować młode :roll:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i doczekałem się pierwszych młodych moich kakadu F1.Jestem prze szczęśliwy :) Przecinków jest ok. 9szt, mało ale mam nadzieję że coś się uchowa,na razie samica dzielnie broni terytorium:) załączam zdjęcie ale słabo widać młode(na piasku pod mamcią)

I jeszcze aktualne zdjęcie baniaczka:)

post-15791-0-50330900-1409486333_thumb.jpg

post-15791-0-34193400-1409508349_thumb.jpg

Edytowane przez Deadmau5
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...