Skocz do zawartości

co to za rybki ?


natija
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium,az takiego malego nie mam -375l
Ryby zostaly kupione jako pyszczaki....bylam na forum malawi i ktos odpisal,ze to nie pyszczaki i mam szukac na ogolnym forum,temat zamknal i na tym sie skonczylo :(
Swiezak tez ta ostatnia obstawialam jako akare tylko pomaranczowopletwa...co do tych dwoch nie mam koncepcji :(
sorry za brak polskich znakow,ale ich nie mam.

 

Proszę: ę ó ą ś ł ż ź ć ń. ;) /ahr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H. temporalis (Pielęgnica szmaragdowa) i młode Paratheraps synspilum.

Masz ryby o odmiennych wymaganiach wzgledem parametrów wody.
W dodatku brak odpowiedniego podłoża.

W tle kolejne ryby- jest to totalna zupa rybna.


Chyba nie musze wspominać, że podane przeze mnie ryby nie mogą się znaleźć w jednym akwarium razem, a w dodatku to rybne giganty (30+ cm). Minimalne akwarium dla nich to 150-200cm długości.



Na szmaragdowej już się odbijają kiepskie warunki życiowe. Stres = śmierć. Prędzej czy póżniej skończy się to tragicznie...


Poczytaj o tych rybach bo widzę, że w tej chwili nie posiadasz o nich zielonego pojęcia.

Edytowane przez Pley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że masz ja 5 lat, to nie zmienia faktu, że ją męczysz.
Tak to juz jest, że ludzie naoglądają sie 25l akwarii w sklepie i 375L baniak wydaje się im basenem i kupują wszystko co popadnie, bo tyleee wody.
Skoro kupiłas je jako pyszczaki, to musiałaś kupować w ciemno, bo osoba mająca pojecie o obserwowanych rybach by ich nie pomyliła z pyszczakami.

Edytowane przez ArMasteR
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda,gdy kupywalam pyszczaki,nie mialam za wielkiej wiedzy o nich,w sklepie dobrali mi obsade :( wyszlo jak wyszlo :(
Dlatego tez prosilam o identyfikacje moich ryb ,zeby je komus oddac musze wiedziec co to za ryby,zeby nie bylo kolejnej pomylki :(


Czyli zostala jeszcze jedna rybka do identyfikacji,macie jakies pomysly ?

 

 

//Pisownia. Ostrzeżenie.

 

Nantai

Edytowane przez Nantai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...