Jump to content

Co sądzicie o internecie z cyfrowego polsatu?


KILEROW2
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Właśnie korzystam i mam u nich neta z ruterem i powiem że jest ok.Lecz wszystko zależy od tego gdzie jest antena bazowa...Może się rozłączać i gubić zasięg.Zawsze można dokupić antenę zewnętrzną koszt 49 zł. Gdy ma się u nich tv. również dodają GB.

Edited by Erni-lee
Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego do czego służy nam internet...Ja mam 15 GB.zużywam cały transfer a czasem nie do tego od 1 do 7 rano mam 50 GB.za free...Płacę 54,90.Pobieram  czasem filmy i muzykę ale nie tak żeby non stop...Jak ktoś pobiera 15 filmów dziennie czy pobiera gry to rozumiem że ograniczenia są bez sensu ale jak ktoś używa neta głównie do komunikowania się z innymi i przeczytania informacji które akurat mnie ciekawią to Mi osobiście to wystarczy...Mam abonament telefoniczny 150 zł miesięcznie bez ograniczeń na neta,sms oraz rozmowy ale wszystko ma swoją cenę...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja nie jestem zadowolony z internetu cyfrowy polsat, dosyć że są te bezsensowne limity, to jeszcze chodzi naprawdę kiepsko, ale kiedy dostałem do do przetestowania, to wszystko było ok, ale teraz się zmieniło.

Edited by ahr
Pisownia
Link to comment
Share on other sites

Ja szczerze odradzam wszystkim moim znajomym. To był najgorszy zakup jaki dokonałem w moim życiu. Maks prędkości miałem 2mb/s. Były momenty że mi się strony nie chciały ładować. Nie mówiąc już o graniu w jakieś lepsze gry na internecie. Na szczęście tydzień temu się go pozbyłem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Modem dojechał, zainstalowałem, przetestowałem... 8/15 Mbit, pingi poniżej 30ms. Na razie połączenie trochę rwie, ale jak podciągnę antenę w lepsze miejsce (za okno ?) to się poprawi. Jak na 'pionierski' net to nie jest źle :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...