Skocz do zawartości

Co sądzicie o internecie z cyfrowego polsatu?


KILEROW2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie korzystam i mam u nich neta z ruterem i powiem że jest ok.Lecz wszystko zależy od tego gdzie jest antena bazowa...Może się rozłączać i gubić zasięg.Zawsze można dokupić antenę zewnętrzną koszt 49 zł. Gdy ma się u nich tv. również dodają GB.

Edytowane przez Erni-lee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego do czego służy nam internet...Ja mam 15 GB.zużywam cały transfer a czasem nie do tego od 1 do 7 rano mam 50 GB.za free...Płacę 54,90.Pobieram  czasem filmy i muzykę ale nie tak żeby non stop...Jak ktoś pobiera 15 filmów dziennie czy pobiera gry to rozumiem że ograniczenia są bez sensu ale jak ktoś używa neta głównie do komunikowania się z innymi i przeczytania informacji które akurat mnie ciekawią to Mi osobiście to wystarczy...Mam abonament telefoniczny 150 zł miesięcznie bez ograniczeń na neta,sms oraz rozmowy ale wszystko ma swoją cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja nie jestem zadowolony z internetu cyfrowy polsat, dosyć że są te bezsensowne limity, to jeszcze chodzi naprawdę kiepsko, ale kiedy dostałem do do przetestowania, to wszystko było ok, ale teraz się zmieniło.

Edytowane przez ahr
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze odradzam wszystkim moim znajomym. To był najgorszy zakup jaki dokonałem w moim życiu. Maks prędkości miałem 2mb/s. Były momenty że mi się strony nie chciały ładować. Nie mówiąc już o graniu w jakieś lepsze gry na internecie. Na szczęście tydzień temu się go pozbyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...