Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie są zablokowane. Sprawdź powiadomienia -> opcje powiadomień - > prywatne wiadomości -> zaznacz powiadom gdy otrzymam nową wiadomość.

U mnie też nie działa, chyba po ostatnich zmianach  jak forum było wyłaczone coś się zepsuło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, chociaż jakoś nie zwróciłam na to uwagi odbierając meile przez ostatnie parę dni, ale rzeczywiście powiadomień o PW nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie są to osobiste uwagi, ale powiadomień na PW nadal nie ma i kolejna lipa ( moim zdaniem coś jest nie tak )-nie można edytować ogłoszeń w Giełdzie.

Skrypt jest nie do ogarniecia ?

Zmieńcie go ;)

Edytowane przez Sławek121

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ostatniej aktualizacji skryptu wyszło parę nowych problemów, postaramy się je rozwiązywać w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Pisze za kolegę, który prosił mnie oto.

Kolega ma problem z założeniem konta tutaj, od czterech dni próbuję z trzech mailów założyć tutaj konto lecz problem nadal jest ten sam.

A więc, koledze nie przychodzi potwierdzenie, założył maila na gmail, wp i onet i od czterech dni nie przyszło potwierdzenie, wybierał kilkakrotnie opcje powtórnej wysyłki potwierdzenia, przeskanował komputer no i ccleanerem usunął historie, ciastka etc i nadal nie pomogło.

W czym tkwi problem ? poleciłem koledze te forum ale niestety nie może z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zaczął od naprawy, problemu który dotyczy zakładania kont na forum bo dużo ludzi ma z tym problemy.

Ja zaprosiłem kilku kolegów na te forum, jedynie jeden kumpel założył tutaj konto bo reszcie osób na maile nie przyszły potwierdzenia a próbowali na innych mailach, komputerach i dalej nic, więc jest to niestety dość spory problem a widać, że kilka osób już o tym wspominało.

Przenoszę do właściwego tematu.

/ Luna

Edytowane przez Luna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten problem jest rozpatrywany na "wyższych szczeblach". My niestety nie mamy dostępu do takich opcji żeby to naprawić.

Zresztą mamy dużo funkcji ograniczonych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten problem jest rozpatrywany na "wyższych szczeblach". My niestety nie mamy dostępu do takich opcji żeby to naprawić.

Zresztą mamy dużo funkcji ograniczonych.

No też racja, ale ten problem nie trwa od kilku dni, więc tak jakby ten problem byłby olewany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zaczął od naprawy, problemu który dotyczy zakładania kont na forum bo dużo ludzi ma z tym problemy.

Ja zaprosiłem kilku kolegów na te forum, jedynie jeden kumpel założył tutaj konto bo reszcie osób na maile nie przyszły potwierdzenia a próbowali na innych mailach, komputerach i dalej nic, więc jest to niestety dość spory problem a widać, że kilka osób już o tym wspominało.

.

Problem został juz usunięty, wiadomości z linkiem do potwierdzenia rejestracji są już wysyłane.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zaczął od naprawy, problemu...

A ja bym zaczęła od częstszego sprawdzania maila i pisania w odpowiednich wątkach.

Tak gwoli jasności, powiadomienia mailowe działają już od dobrych kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się edytować ogłoszeń w Giełdzie..

O co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posty można edytować 24h od napisania posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posty można edytować 24h od napisania posta.

To wiem ;)

Kwestia tego, że giełda to nie post/temat w dziale i możliwość edycji była by tu wskazana. Niekiedy wystawia się kilka przedmiotów w jednym ogłoszeniu i dobrze by było móc poinformować o sprzedaniu któregoś z nich lub usunąć go z ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia tego, że giełda to nie post/temat w dziale

No i tu się mylisz ;)

Postaramy się wprowadzić pewne poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale nie mogę wprowadzić zmian w sygnaturze.

Nie tylko nic dodać ( to bym jeszcze rozumiał, np. za dużo znaków, za duży rozmiar fotki itp.), ale też nic usunąć.

Tradycyjnie pojawia się " Ups..."

Edytowane przez Sławek121

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodziłoby o dodawanie czegoś, ograniczenie jest następujące:

sOiq0qZ.jpg

YbdY8xc.jpg

A co do problemów ogólnie z edycją to... :shock: nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinno być ok, jeżeli będzie dalej problem zgłaszajcie. Najlepiej z informacją o błędzie jaki się wyświetlił lub jak wyżej print screen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi