Skocz do zawartości

Zmiana forum


andrerw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj późnym wieczorem forum nie będzie dostępne, w związku z pracami konserwacyjnymi, a raczej z wprowadzanymi zmianami.

Po zmianach mogą występować lekkie problemy techniczne, więc proszę użytkowników o wyrozumiałość i chwilę cierpliwości.

Co się zmieni zobaczycie wkrótce, mamy nadzieje że na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam. Może jestem dość nowym użytkownikiem ale gdzie np po wejściu na forum (stronę), "posty od ostatniej wizyty, lub nie przeczytane post od ostatniej wizyty)?. No i takie "inne"? Naprawdę tego brakuje.

 

W prawym górnym rogu klikasz "Wyświetl nową zawartość" Następnie po lewej stronie jest kilka opcji do wyboru, zaznaczasz "Nowe posty od ostatniej wizyty". Po tej operacji za każdym razem gdy klikniesz "Wyświetl nową zawartość" będą widoczne posty od ostatniej Twojej wizyty.   :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie Hipcia, zaleciało fejsbukiem jak nie wiem co, ale.. Tak jak już niektórzy słyszeli ode mnie. Zmiany zmianami nie zawsze wszystkim muszą się podobać i nie zawsze trzeba wszystko kumać w lot. Tym bardziej, że na przestrzeni kilku dni zapewne coś się jeszcze zmieni. Stawianie forum nie trwa kila godzin tylko kilkanaście albo kilkadziesiąt. Z tego co mi wiadomo to tarabanione kiedyś było o nowy skrypt od ho ho ho i jeszcze trochę. Teraz jest to i wszystkim źle.

Także zamiast narzekać to może by tak.. hmm... pomóc? Jak ktoś widzi jakieś nieścisłości to zgłaszać, zgłaszać. Po kilku godzinach grzebania niektórych rzeczy po prostu już się nie widzi, nie zauważa.

 

Trochę wiary Userzy!

 

No i poza tym.. nawet jak się nie podoba to i tak się przyzwyczaicie i tak będziecie zaglądać, taka hmm.. ludzka natura bym rzekła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma favicona, nie ma loga, wszystko jak rozumiem na domyślnym skinie. Obecnie brzydko jak noc listopadowa. IP Boarda znam dobrze z "trochę" większego forum i sam system jest dobry, tylko trzeba to ładnie ustawić i przekonfigurować, a nie puścić w domyślnych ustawieniach.

 

PS: Pojawił się favicon... tylko poprzedni był większy [bo ciachnięto bąbelki o ile dobrze pamiętam], a zamiast białego tła cywilizowane strony stosują przeźroczyste. Tak tylko doradzam informatycznym okiem. ;p

Edytowane przez Atreyu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma favicona, nie ma loga, wszystko jak rozumiem na domyślnym skinie. Obecnie brzydko jak noc listopadowa. IP Boarda znam dobrze z "trochę" większego forum i sam system jest dobry, tylko trzeba to ładnie ustawić i przekonfigurować, a nie puścić w domyślnych ustawieniach.

 

PS: Pojawił się Favicon... tylko poprzedni był większy [bo ciachnięto bąbelki o ile dobrze pamiętam], a zamiast białego tła cywilizowane strony stosują przeźroczyste. :P

Atreyu nie marudź, jeżeli to znasz, to powinieneś wiedzieć, że doprowadzenie tego do ostatecznej formy trochę trwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samej kwestii graficznej, czyli tego "jak to wygląda" - bez grzebania się z konfiguracją bebechów w jeden dzień spokojnie jedna osoba która się na tym zna się wyrobi, Mówię to ze skromnego doświadczenia.

 

PS: Ogólnie to Informatyk robiący komercyjne forum takie rzeczy jak grafiki i skin robi zanim puści stronę do działania w nowej wersji, tak żeby na start było gotowe i mniej raziło w oczy...

 

PS2: Jak znam IP Board to zaraz problem będzie miała część osób wchodząca z tabletów, lub mająca internet mobilny z Pleya/Oragne itd. - domyślnie to się czasem włącza w wersji mobilnej, nie zawsze powinno.

Edytowane przez Atreyu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony Atreyu.

 

Zanim zbanujecie konto, krótka notka:

 

Sprawdziłem wam wersję mobilną. I co? Fatal error. 

 

Jeśli ktoś wszedł przez tablet etc. i dostał taki domyślny styl, lub zmienił żeby sprawdzić to nie wejdzie już na forum. Przynajmniej do czasu rozwiązania problemu.

Fatal error: Call to a member function primary_navigation() on a non-object in /home/admin/domains/superakwarium.pl/public_html/forum/admin/applications_addon/ips/ccs/sources/hooks.php on line 93

A ze strony z komunikatem o błędzie tego się przywrócić nie da - styl na koncie zapisywany jest na forum, nie w ustawieniach przeglądarki, także z tamtego konta na razie korzystać nie mogę.

 

PS: I w rejestracji nie działa pole "płeć" tak jak powinno. ;p

Edytowane przez TestSA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale jak dla mnie to dno - poprzednie forum było przejrzyste teraz nawet nie chce mi się szukać czegokolwiek a co dopiero czytać.

 

Mówiąc krótko - Żegnajcie, zmieniam forum.

Co by tu powiedzieć :roll:

Dla mnie dnem jest takie podejście.Był czas na odnalezienie się/nadal jest  ;)

A uwierzcie mi, że nie jest to problemem-mam swoje lata i moja młodość nie była związana z kompem, a jakoś dałem radę.

Dlatego jak ktoś wali takie teksty, to może faktycznie lepiej jak się pożegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony Atreyu.

 

Normalny admin podziękowałby za znalezienie poważnego błędu na forum. Lopezz dał mi ostrzeżenie.

 

Ja rozumiem że tylko czekał na taką okazje... ale to jest przesada. Teraz da kolejne i to tylko pokaże że miałem racje.

 

Może łopatologicznie: nie mogę zalogować się na swoje konto, założenie nowego było jedyną formą poinformowania was o błędzie. Gdybym jeszcze pisał posty, albo się podszywał - ale nic nie ukrywałem i konto zostało założone w jednym celu.

 

Nie mam waszych GG, na PW bez konta nie mogłem napisać, a wiem jak często sprawdzana jest oficjalna skrzynka SA. Nie każdy musi być dobrym adminem i rozumieć takie rzeczy.

 

Jeszcze bym to zrozumiał gdybyście najpierw naprawili normalne konto, ale tak dalej nie mam dostępu do forum. Znam jakieś tam standardy webmasteringu, a takie zachowanie to muł, dno i wodorosty.

 

Dziękuję za uwagę i rozumiem że sami poradzicie sobie z naprawieniem błędu.

 

 

 

PS: Nie tylko ja nie mogę się zalogować. Inni też mają z tym problemy i związane dokładnie z tym co pisałem w pierwszym poście o mobilnym internecie [a dokładniej z crashującym się mobilnym skinem], ale spoko - dajcie kolejnego warna za to że wam pomagam i was o tym informuje. Brawo, oby tak dalej.

Edytowane przez TestSA2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do Atreyu. Z mojego telefonu, Nokia na Symbianie, nie mogę się połączyć z forum. Wczytywanie trwa wieczność, po 30 minutach strona się wczytała, ale nie działa mi zaloguj się. Po prostu tego nie mam. Mogę tylko wejść w tematy. Nie mam zakładek, ani szukaj. Na telefonie rzadko siedzę, ale tak sprawdziłem se sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja mobilna powinna juz działać poprawnie, jeżli ktoś bedzie miał jakieś problemy proszę pisać w tym temacie. 

 

Czy można wyłączyć wersję mobilną? Wolę jak mam na telefonie tak jak na kompie :/

 

Jak włączysz forum na telefonie i zjedziesz na sam dół strony to masz opcję przełączenia na "Pełna wersja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okienku edycji tekstu podczas dodawania nowych postów nie działa wbudowany w przeglądarkę słownik. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest to uciążliwe bo muszę sam lokalizować wszelkie literówki, a czasami się po prostu czegoś nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne jest to, że gdy piszę nowe posty, to nie widzę ich w nowych zawartościach. Napisałam nowy temat o 19:30 i nadal go tam nie ma. Nie wiem czy jakoś źle patrze czy co... Ogólnie według mnie tej zmiany nie powinno być. Albo lubisz zmiany albo nie. Ja w tym przypadku jestem na nie.

 

Edit.

Dobra, co do odszukiwania nowych postów już wiem jak to robić. Nie zaznaczyłam opcji ,,od ostatniej wizyty". %5Burl=  :roll:

Edytowane przez kostka99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...