Skocz do zawartości

[54l] Akwarium ogólne ;)


zajc665
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dokupiłem bojowniki do mojego akwarium (1+3).

 

Aktualna obsada to:

- 15 Neon Innesa;

- 1+3 Bojowniki;

- 3 kiryski.

Ph 6-6.5

Chcę tu dokupić 5 Otosków i 3 Kiryski Pandy. Co o tym sądzicie? Można by jeszcze do tego coś dokupić czy już nie? Może jakiś samotnik sum?

 

Ryby aktualnie mają się dobrze i tolerują wzajemnie.  Rośliny zarosły już cały tył akwarium. Jutro dorzucę jakieś fotki.

 

Pozdrawiam :)

Kirysków postaraj się o jeden rodzaj.  Spiżowe rosną duże. Może Kirysek Habrosus?

O jakim sumie mówisz?? :o  

Inneski rosną dosyć sporę, więc nie wiem czy nie za dużo w 54L z Bojownikami  ;-)  

* Myślałem, że będzie BW a tu Bojownik z Azji :)   No i  dla Bojka cieplejsza woda chyba niż dla Inneski (?)

 

 

 

Edytowane przez DawW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirysków postaraj się o jeden rodzaj.  Spiżowe rosną duże. Może Kirysek Habrosus?

O jakim sumie mówisz?? :o  

Inneski rosną dosyć sporę, więc nie wiem czy nie za dużo w 54L z Bojownikami  ;-)  

* Myślałem, że będzie BW a tu Bojownik z Azji :)   No i  dla Bojka cieplejsza woda chyba niż dla Inneski (?)

 

 

 

 

Dzięki kolego za odpowiedź.

BW nie bd, nie podoba mi się ;) Te kiryski jak znajdę to wymienię na Pandy albo te co napisałeś. Co do temperatur to bojek może być od 22 do 30 C a innesy 22-25. Ja mam 23-24 tak że jest git.

 

Co do suma to nie wiem :) tak napisałem, ale nie ma chyba takich. Chciałbym jeszcze jakieś żyjątko dodać ciekawe. Raki są fajne ale ryby jedzą ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...