Skocz do zawartości

Nicienie jako pasożyt a jako pokarm


kamilp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nicienie stosowane jako pokarm dla ryb, nie mają haczyków, więc nie pasożytują na rybkach, tak jak to w zwyczaju mają ich kuzyni.

Dziś dwie welony dostały pierwszy raz w życiu Nicienie zakupione w sklepie, średnio zareagowały na początku, inaczej niż na pokarm suchy, ochotkę mrożoną, na które rzucają się jak pirania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicienie stosowane jako pokarm dla ryb, nie mają haczyków, więc nie pasożytują na rybkach, tak jak to w zwyczaju mają ich kuzyni.

 

Jakoś u innych nicieni nie widziałem haczyków, a są pasożytami i są groźne dla ryb.

Mam mikroskop, sprawdzam ryby pod względem pasożytów więc wiem (to tak dla wyjaśnienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś u innych nicieni nie widziałem haczyków, a są pasożytami i są groźne dla ryb. Mam mikroskop, sprawdzam ryby pod względem pasożytów więc wiem (to tak dla wyjaśnienia).

 

Nie no skąd, oczywiście, są gładkie niczym Atłas.

Możesz mieć nawet teleskop Hubble'a w domu, ale i tak nie jesteś w stanie 'sprawdzić' 25k gatunków nicieni, a te pasożytnicze uzbrojone są Panie sowa, a przepraszam, panie Kermit w sztylet.

 

https://www.google.pl/search?q=nematode+stylet&safe=off&client=firefox-a&hs=iud&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=CC7RUqORC8SyhAePtYGIDA&ved=0CAkQ_AUoAQ

 

A z resztą, co komu ja chcę udowodnić... Przecież Ty masz mikroskop.

 

Nie umiesz dyskutować to się za to nie bierz,  za "grę" w słówka punkciki, nikogo obrażał nie będziesz. Mapet

Edytowane przez Mapet
Regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztylet a haczyki to dwie różne rzeczy. Haczyki mają niektóre odmiany przywr, tasiemce...

Nie znasz się, nie widziałeś , nie umiesz się kulturalnie wypowiedzieć to takie denne, puste i na poziomie lakieru od podłogi posty zostaw dla siebie (oczywiście mniemam, iż wiesz to z własnego doświadczenia :lol:).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...