Skocz do zawartości

szukam pomocy...


adrianka9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z rybkami w moim akwarium.Zauważyłam,że u kilku rybek m.in. u kiryska-.rozwarstwienie płetw,grzbietowej i tylniej,uszkodzony w jakiś sposób też został lewy wąsik przy pysku rybki,rybka jakby troszeczkę schudła,ale generalnie apetyt ma i jest ruchliwa,do tego u kilku innych rybek m.in.głupika( rybki te same rozmnożyły się w akwarium-są z mojej hodowli) zauważyłam skrzywienie kręgosłupa-charakterystyczne ciągnięcie płetwy ogonowej,wyraźną różnicę w masie,apatię,mimo tego rybki mają apetyt i podpływają gdy się je karmi.Proszę o pomoc,jeśli ktoś wie co mogłoby im dolegać.Posiadam akwarium 120 litrowe,ogólne,posiadamy w naszym akwarium m.in.sumiki,bocje,kiryski,glonojada,głupiki,platynki,mieczyki,sumiki szkliste,neonki oraz kilka innych spokojnych rybek nadających się do akwarium ogólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Posiadam akwarium 120 litrowe,ogólne,posiadamy w naszym akwarium m.in.sumiki,bocje,kiryski,glonojada,gupiki,platynki,mieczyki,sumiki szkliste,neonki oraz kilka innych spokojnych rybek nadających się do akwarium ogólnego.

 

Nie głupiki, tylko GUPIKI. Obsada akwarium jest tragiczna. Kilka innych? To co tam możesz jeszcze mieć?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ile masz czego? Bo u mnie się tak zadziało z rybami jak było ich za dużo i konieczne było założenie nowego zbiornika...

Co do ''podartych'' płetw to mogą się nawzajem podjadać... też u mnie występował kiedyś ten problem ale zmieniona została trochę obsada i jest dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ile masz czego? Bo u mnie się tak zadziało z rybami jak było ich za dużo i konieczne było założenie nowego zbiornika...

Co do ''podartych'' płetw to mogą się nawzajem podjadać... też u mnie występował kiedyś ten problem ale zmieniona została trochę obsada i jest dobrze :smile:

Dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...