Jump to content

szukam pomocy...


adrianka9
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam problem z rybkami w moim akwarium.Zauważyłam,że u kilku rybek m.in. u kiryska-.rozwarstwienie płetw,grzbietowej i tylniej,uszkodzony w jakiś sposób też został lewy wąsik przy pysku rybki,rybka jakby troszeczkę schudła,ale generalnie apetyt ma i jest ruchliwa,do tego u kilku innych rybek m.in.głupika( rybki te same rozmnożyły się w akwarium-są z mojej hodowli) zauważyłam skrzywienie kręgosłupa-charakterystyczne ciągnięcie płetwy ogonowej,wyraźną różnicę w masie,apatię,mimo tego rybki mają apetyt i podpływają gdy się je karmi.Proszę o pomoc,jeśli ktoś wie co mogłoby im dolegać.Posiadam akwarium 120 litrowe,ogólne,posiadamy w naszym akwarium m.in.sumiki,bocje,kiryski,glonojada,głupiki,platynki,mieczyki,sumiki szkliste,neonki oraz kilka innych spokojnych rybek nadających się do akwarium ogólnego.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Posiadam akwarium 120 litrowe,ogólne,posiadamy w naszym akwarium m.in.sumiki,bocje,kiryski,glonojada,gupiki,platynki,mieczyki,sumiki szkliste,neonki oraz kilka innych spokojnych rybek nadających się do akwarium ogólnego.

 

Nie głupiki, tylko GUPIKI. Obsada akwarium jest tragiczna. Kilka innych? To co tam możesz jeszcze mieć?  

Link to comment
Share on other sites

A po ile masz czego? Bo u mnie się tak zadziało z rybami jak było ich za dużo i konieczne było założenie nowego zbiornika...

Co do ''podartych'' płetw to mogą się nawzajem podjadać... też u mnie występował kiedyś ten problem ale zmieniona została trochę obsada i jest dobrze :-)

Link to comment
Share on other sites

A po ile masz czego? Bo u mnie się tak zadziało z rybami jak było ich za dużo i konieczne było założenie nowego zbiornika...

Co do ''podartych'' płetw to mogą się nawzajem podjadać... też u mnie występował kiedyś ten problem ale zmieniona została trochę obsada i jest dobrze :smile:

Dziękuję za odpowiedź!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...