Skocz do zawartości

Tematy podpięte, kompendia wiedzy


maziama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką "małą" uwagę do wyżej wymienionych tematów.

Pierwotnie tematy te miały służyć zebraniu najważniejszych, najbardziej przydatnych informacji oraz ciekawostek z danej dziedziny. I tak w istocie jest... w pierwszym poście tematu (w większości przypadków) :roll:

Pół biedy gdy "rozgarnięty" moderator zamknął temat zaraz po jego podpięciu, lub gdy dostrzegł, że robi się z tego temat-rzeka postów.

Wtedy super! Jest temat, są najważniejsze informacje, z chęcią się to czyta lub sobie przypomina.

 

Ale sory, są tematy takie jak np. "Gupik (Poecilia Reticulata) - Kompendium wiedzy" czy "skalary- zapraszam miłośników skalarów do lektury" - tematy interesujące niezmiernie, które stały się swoistym wątkiem zbiorczym dla pytań wszelakiej maści, nawet typu "dlaczego moja rybka ma taki kolor ?" :shock:

Ponad 100 postów w każdym z tych tematów, z czego kilka zaledwie jest naprawdę informacyjnych.

 

Kiedy wyświetlam sobie nową zawartość i widzę, że w temacie podpiętym ktoś napisał posta od razu tam wpadam, z nadzieją, że dowiem się czegoś nowego. Jakież moja rozczarowanie gdy natrafiam na posta "Mam w akwarium to i to. Co mam z tym zrobić...?" Nie powiem co mnie wtedy trafia :evil:

 

Są na forum zbiorcze tematy dotyczące np. korzeni akwariowych, ospy rybiej, czy ślimaka anentome helena. Wyraźnie w tytule zaznaczono, że tu można zadawać pytania w danej dziedzinie. Ale nie są to tematy podklejone. I słusznie, bo tematy podklejone służą czemuś innemu.

 

No chyba, że mam nieaktualne informacje...?

 

Czy istnieje szansa na uporządkowanie tematów podklejonych i kompendiów wiedzy? 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dzięki za uwagi :)

 

Posprzątałam w informacyjnych tematach w działach "Rybki" oraz "Pytania Początkującego Akwarysty".

Pozostałe podklejone tematy z innych działów również stopniowo zostaną przejrzane i oczyszczone ze zbędnych postów.

Najwyraźniej zbyt bardzo polegaliśmy na tym jak opiekowano się nimi dawniej ;)

 

Są na forum zbiorcze tematy dotyczące np. korzeni akwariowych, ospy rybiej, czy ślimaka anentome helena. Wyraźnie w tytule zaznaczono, że tu można zadawać pytania w danej dziedzinie. Ale nie są to tematy podklejone. I słusznie, bo tematy podklejone służą czemuś innemu.

 

Wspomniane wątki też są przecież podklejone. Nie bardzo rozumiem ten fragment Twojej wypowiedzi.

Nie każdy podklejony temat to zamknięte kompendium. Niektóre takie wątki służą po prostu zbieraniu informacji w jednym miejscu, dlatego muszą być dobrze widoczne na samej górze strony. Inaczej zginą gdzieś w działach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane wątki też są przecież podklejone. Nie bardzo rozumiem ten fragment Twojej wypowiedzi.

Nie każdy podklejony temat to zamknięte kompendium. Niektóre takie wątki służą po prostu zbieraniu informacji w jednym miejscu, dlatego muszą być dobrze widoczne na samej górze strony. Inaczej zginą gdzieś w działach.

 

Chodziło mi o te tematy: (zapomniane już zresztą ;) )

http://forum.superakwarium.pl/topic/6091-korzenie-pytania/?hl=korzenie

http://forum.superakwarium.pl/topic/9600-rybia-ospa-pytania-og%C3%B3lne/

 

Co do tematu o helenkach... Moja nieuwaga :oops:  Kiedyś nie był podklejony.

 

Ale dzięki za szybką reakcję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...