Skocz do zawartości

[63] Kolejne w stylu nature


Bartt85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim to znowu ja :)
 
Dostałem dzisiaj zbiornik juwel rekord 600 o wymiarach 60x30x35.
 
Szczerze to kompletnie nie wiem co z nim zrobić, ale raczej zdecyduję się na kolejne w stylu nature. Praktyki nigdy za wiele :)
 
W akwarium jest filtr wewnętrzny juwela i nie wiem czy go zostawiać czy nie, zajmuje trochę miejsca. 
 
W końcu mogę mieć ta parkę upragnionych pielęgniczek ramireza :D
 
cwx2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ramirezki to żadne nature, które z naturą nie maja nic wspólnego :D.

 

Filtr masz dobry- zapewni idealnie stabilne warunki biologicznie.

 

A może chciałbyś Azję? Jakieś bojowniki/ skrzeczyki/ prętniki?

 

Właśnie co do tych ramirezek to w innym moim poście napisałeś, że dla nich iwagumi będzie jak znalazł. Poczytałem trochę i wyczytałem, że do ramirezek iwagumi nie pasuje, bardziej akwarium naturalne z dużą ilością roślinności. Więc jak to jest ?

 

Bojownika jak najbardziej bym chciał, ale może dam go lepiej do tej kostki 43l, a tutaj parkę ramirezek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.superakwarium.pl/topic/41039-mikrogeophagus-ramirezi-jaki-zbiornik/?hl=tanganika&do=findComment&comment=420077

W tym temacie ?

Przecież napisałem

 

Baniaki przez Ciebie planowane nie dysponują dużą ilością powierzchni dna. 2-3 parki ramirez (przy tym metrowym zbiorniku) to max, ale i tak trzeba bacznie obserwować.

Osobiście nie rozumiem dlaczego nie chcesz postawić baniaka dla zaledwie parki ryb. Przeciez grupę masz w duzym baniaku- w mniejszym mógłbyś doświadczyć czegoś innego.

Planowany aranż to Iwagumi, mocne światło- średnie warunki bytowe dla większości ryb.
Edytowane przez Pley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welony już są 1.gif Jest jedno ale .... rozmiar akwarium. Jest ich 5 i co prawda na moje oko źle im nie jest i mają sporo miejsca. Poczytałem trochę o tych rybach i ma ona co do wielkości akwarium nie małe wymagania :/ Poszperałem trochę w internecie na zagranicznych stronach bo na polskich za dużo o nich nie mogłem znaleźć i znalazłem ciekawe rozwiązanie : 

oflw.jpg

Pojemnik ten mieści aż 160 litrów wody 1.gif Tylko myślę teraz jak to urządzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...