Skocz do zawartości

stało się, a teraz czekam na pomysły


Husar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam akwarium 250 l (1027 x 477 x 745 mm ) Od jakiegoś miesiąca, wszystkie ,,rady" dostałem od obsługi zoologicznego i się nimi kierowałem, co przyniosło wymierne skutki, bynajmniej co mogę teraz wsadzić do akwarium , z czego lepiej zrezygnować, a co może być interesującym pomysłem jakiejś odrobinę większej rybki? Obecnie 18neonow czerwonych, 5samcy gupika i bliżej nie okreslona liczba młodych - ok 15 , molinezje 4samice biale i 2samce czarne , maly glonojad albinos, otosek, 3 cierniooczki, agresywna para pielęgniczek ramireza, ok 3krewetek, 2 leniwe ślimaki hellenki i dwie pstrazenice marmurkowane...temperatura w akwarium 26, odrobinę skaczące związki azotowe, zalesienie jakieś 35% akwa , wszelkie błędy i chaotyczna wypowied. Proszę wybaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, to były zwierzątka nie planowane, oczywiście miało być,, cm" tak jak wcześniej podawałem, wymiary były kolejno długość, szerokość i wysokość, a po prostu nie wiem czy ostatnie pięć czy osiem centymetrów z podanej wysokośc.zabierala pokrywa, nie dysponuję w tej chwili miarką, więc nie jestem pewien, a długoś. I szszerokość są pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, były małe ciemne ślimaki, helenki chodziły centymetry od nich. Nawet się nie interesujac...jako rybkę która może zjeść ślimaki, będzie towarzyska i nie groźna dostałem ramirezki-smakują im inne rybki i rośliny, poza tym na ten witraż brakuje mi wizualnie jakiegoś większego stworzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, były małe ciemne ślimaki, helenki chodziły centymetry od nich. Nawet się nie interesujac...jako rybkę która może zjeść ślimaki, będzie towarzyska i nie groźna dostałem ramirezki-smakują im inne rybki i rośliny, poza tym na ten witraż brakuje mi wizualnie jakiegoś większego stworzenia...

Helenka jest bardzo skuteczna jeżeli chodzi o zwalczanie innych ślimaków ,szczególnie tych nieporządanych ,to że się nie interesuje nie znaczy że nie działa :) ,potrzebują czasu nie od razu wciągną wszystkie ślimaki w jeden dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, tylko nie gancie mnie za ozdoby sztuczne. Co do zdjęc, są najlepsze jakie udało mi się zrobić na chwilę obecną.

 

Czy przypadkiem skalary nie będą atakować mniejszych rybek?

 

Proszę, tylko nie gancie mnie za ozdoby sztuczne. Co do zdjęc, są najlepsze jakie udało mi się zrobić na chwilę obecną.

 

Czy przypadkiem skalary nie będą atakować mniejszych rybek?

Skalary będą stopniowo zjadac ci neonki aż nic z nich nie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...