Skocz do zawartości

Hw-302


Kirys123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na opak. jest napisane, że przepływ to ok. 1000l/h, ale wiadomo, że to wartość zawyżona (bez wkładów filtracyjnych) i jest to chińczyk, więc lepiej założyć, że faktyczny przepływ to max 700l/h...

Te filtry są beznadziejne. Ja nigdy nie polecę ich - miałem kontakt z wersją 2000l/h. Prądożerne, słabo filtrujące gów** :) Inaczej tego nie nazwę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja każdemu polecę filtr hamburski oparty na mocnej głowicy Aquael Circulator.
Taki filtr działa wyśmienicie i jest cichy. Gdy się dobrze zrobi (narożny) to jest o wiele bardziej estetyczny od zwykłych wewnętrznych.

Jeżeli mam polecić kubeł to do zbiornika 112L Tetratec ex700. Jak do większego litrażu to JBL e900/ JBL e1500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr moim zdaniem ma za duży pobór prądu 20W coś za dużo.

Zobacz ten:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3620548595&ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=84

AquaEl MidiKani 800

cena 200zł

post-16636-0-12860000-1381762988_thumb.jpg

Edytowane przez Kirysio123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w filtrze kubełkowym nie jest jego przepływ, a pojemność na media filtracyjne. Przepływ odstaw na drugie miejsce. Ja mam w swojej 112l Tetre ex700 + termoreaktor CO2, i jego przepływ nie jest zadowalający a jednak woda jest czysta.

Napisz ile chcesz wydać na filtr, i jaka będzie pojemność akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w filtrze kubełkowym nie jest jego przepływ, a pojemność na media filtracyjne. Przepływ odstaw na drugie miejsce. Ja mam w swojej 112l Tetre ex700 + termoreaktor CO2, i jego przepływ nie jest zadowalający a jednak woda jest czysta.

Napisz ile chcesz wydać na filtr, i jaka będzie pojemność akwarium?

Pojemność akwarium będzie wynosiła 240l. Na filtr zamierzam wydać maksymalnie 220zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...