Skocz do zawartości

Czy dobra obsada itp.


seriousspl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten bambus wygląda trochę mało naturalnie. Bardziej służy do tarła niż jako stały element akwarium. Ale to już kwestia gustu. Lepsze to niż jakaś ceramika. ;)

 

Polecam korzenie japońskie. Czasem można znaleźć bardzo fajne rozgałęzione okazy, gdzie krewetki znajdą mnóstwo kryjówek.

Edytowane przez szymx007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z szymx007 widziałem taki korzeń japoński na allegro

W swoim akwa mam 2 fajne okazy, więc w mojej galerii można zobaczyć jak te korzenie japońskie mniej więcej wyglądają. W dobry sklepie za ok 20-30 zł można dostać.

Edytowane przez szymx007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w sklepie internetowym, można kupic chodzą po 15-50zł ale zależy jaka wielkośc korzenia

 

 

Edit:

 

 



Ale to może potem, na razie zostanę przy tych rurkach z mchem, krewetka przecież tam wejść może i się schować :D

Jak Ci jest potrzebne na teraz to kup..

Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.
/ Luna /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Korzenie japońskie do krewetkarium jak najbardziej ale nie zapominajmy że to ma być akwarium też dla bojownika....

Przecież bojownik wybiera miejsce w którym będzie przesiadywał całe życie a jak sobie wybierze korzeń to krewetki schowają się gdzie indziej

 

Edit:

 

 

To co robić? Tak żeby bojownikowi i krewetkom było dobrze

Najlepiej najpierw kup parę tych rurek żeby krewetki się mogły schowac

 

Ostrzeżenie za ponowny brak edycji.

 / Luna /

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wygadujesz.....nie ma czegoś takiego, że on se siupnie w jednym miejscu i tam będzie pływał, brednie. Hoduję bojownika i wiem jakie ma zachowania. Jest bardzo ciekawską rybą. Reaguje szybko. Wymaga klimatycznego, lekko zaciemnionego akwarium z gęstą roślinnością.

 

Zobacz sobie na bojownikarium Luny, moderatora. Trzyma razem z RC i tak powinno ono wyglądać.

Edytowane przez pinakolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wygadujesz.....nie ma czegoś takiego, że on se siupnie w jednym miejscu i tam będzie pływał, brednie. Hoduję bojownika i wiem jakie ma zachowania. Jest bardzo ciekawską rybą. Reaguje szybko. Wymaga klimatycznego, lekko zaciemnionego akwarium z gęstą roślinnością.

Mi baba w zoologicznym mówiła że siedzi w jednym miejscu,ale najprawdopodobniej jakaś nieprofesjonalistka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi w 1 miejscu bo jak go trzyma w kubku 3x 5 cm to ma mało do wyboru....

HHAHAHAHAHAHAAHHA...

 

Regulamin 5.2. Uzupełnij najpierw Swoją wiedzę dopiero doradzaj. Forum nie jest po żeby pisać dla pisania.

"Natrzepałeś" postów w tym temacie, które praktycznie nic pożytecznego nie wniosły.  +2. Mapet

Edytowane przez Mapet
Regulamin 5.2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj bazaltu bo zatwardzi Ci wodę. Co do ziemi opcji masz kilka:

 

-zwykłe kulki gliniano torfowe,

- substratu pod żwirowe,

- inne tabletki, preparaty które nadają się pod podłoże.

 

To jakie podłoże byłoby odpowiednie, zależy od obsady którą planujesz. Jeżeli nie chcesz żadnych pielęgniczek, kirysków itp. (ryb kopiących w piasku), możesz dać jakiś drobniejszy żwirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...