Skocz do zawartości

Kupno akwarium z alledrogo


winky111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SIema

chciałbym kupić akwarium 80x35x35 z alledrogo cena wynosi 100zł+50 przesyłka. Takie samo akwa kosztuje 200zł na miejscu w sklepie ;/ Mam teraz pytanie czy ktoś z Was zamawiał akwarium z przesyłką? Dotarło całe? Czy przesyłka jest ubezpieczona wtedy, że jakby pękło akwa to oddadzą kase czy coś w tym stylu??

 

http://allegro.pl/aa...3584627935.html

 

Zauważyłem też taką aukcje na której jest napisane jasno i wyraźnie że paczka ubezpieczona i taniej wychodzi 

 

http://allegro.pl/akwarium-proste-98l-80x35x35-6mm-wroclaw-i3586645561.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że to akwarium jest bez pokrywy? Jeżeli takie chcesz to kup z przesyłka nie bedzie problemu. Ale ja osobiście proponuje poszukać czegoś na tablicy używanego. Czasami za taką cenę(150zł) można kupić takie akwarium z pokrywa i z filtrem. Skąd jesteś(jakie województwo)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem zbiornik przez internet. Nie było to co prawda 100L lecz jedyne 12L, ale zbiornik doszedł cały i zdrowy. Zapakowany był w mnóstwo foli bąbelkowej, a na pudełku z każdej strony było pare naklejek z ostrzeżeniem iż wewnątrz znajduje się szklany i łatwo tłukący się przedmiot. Co do ubezpieczenia, to ono na pewno działa, lecz jeśli ktoś takowe ubezpieczenie oferuje, to wydaje mi się, że ma doświadczenie z wysyłką takich przedmiotów i nie zdarza mu się aby nie docierały one w całości. Po co miałby tracić pieniądze na wymianę towaru? 

Podsumowując wydaje mi się, że zakup akwarium przez internet jest całkowicie bezpieczne i praktycznie bez ryzyka. Większe ryzyko byłoby gdybyś zam kupił akwarium w sklepie i transportował je do domu. Równie dobrze Tobie może ono spaść czy możesz nim gdzieś zahaczyć. 
 

Pozdrawiam. Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkopolska ;) Wolę wydać to 150zł ale mieć nowe szkło bez śladów użytkowania itp. Kupuje beż pokrywy tylko po to bo będę robił z PCV ponieważ zastosuję tam filtr fzn3, ale nadal nie dostałem odp na moja pytanie :D

E:

LuraosPL

Dziękuje ze sensowną odpowiedź ! :)

 

6.2. Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.

/ahr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem 112 litrów AQUAEL z filtrem i grzałką na allegro u Pirania24 czy jakoś tak.

I muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony.

Akwarium całe doszło bez żadnych rys, pęknięć itd.

Wszystko bardzo dobrze zapakowane. Dobre 5 min męczyłem się aby rozpakować.

Najlepiej zamów przesyłką kurierską pobraniową.

Sprawdź przy kurierze czy akwarium całe jeśli nie spiszecie protokół szkód i sprzedający wysyła nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u obydwóch sprzedawców proponowanych przez Ciebie, mniejsze i większe paczki i muszę przyznać, że zawsze zapakowane było solidnie bez względu na to czy był to towar delikatny czy też nie więc prawdopodobnie akwaria pakowane będą również solidnie, ja osobiście zamawiałem akwarium 360L, 180cm długości i dojechało bez najmniejszej rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...