Jump to content
Sign in to follow this  
olek

Pielegniczka ramireza

Recommended Posts

Czy pielegniczke ramireza mozna trzymac 1 samiec 2 samice harem ? w 63 l

one mają swój taki temperament mysle że jedna byłaby zazdrosna o drugą ;)

Ogolnie to mam taki problem ze juz mam parke i samica nie zaakceptowala samca i gania biedaka od osob doswiadczonych wiem ze wkoncu zameczy go i zdechnie i niewiem czy sie bawic teraz w puszczanie co chwili innej asz zaakceptuja sie help??? :)

ale jesteś pewny że to samiec i samica na 1000 % ??

Tak nawet na 101 % kupilem jakies 4 dni temu samiec ma okolo 6-7 cm samica jakis 4-5 wiec juz wyrosniete ladnie i ubarwione ;)

noo to dobrze :) fotki wstaw takich duzych bo ja mam narazie maluszki :)

prosze 2 foty :) to pewnie ledo co kolorku twoje zalapaly i pletwy jeszcze nie sa tak efektowne ?

piekne są :)

moje maluchy kolorków juz troszke złapały i samiec jest cudny ale widziałam niedawno na wystawowym akwa ramirezke dorosłą i była cudowna :) taka wybarwiona ze ojejj

Czym je karmisz ? ja karmie platkami Tropical-ASTACOLOR to jest jedzonko dla paletek i doslowie po paru dniach jak je tym karmie to nabraly intensywnego koloru ;) jak mozesz to napisz mi zachowanie twoich ramirezek?skaldala ci juz ikre ?

samiec zachowuje się jak król akwa :/ wiecznie jest nastroszony ;) samiczka jest uległa bardzo... ciekawie się to obserwuje :D w ogóle nie boja się nikogo :) nawet przed obcymi sie nie chowają :) a jak odmulam dno w akwa to koło ręki mi samiec pływa :D

karmie je tetraminem, spirulina, od czasu do czasu sercami wołowymi i biovitem :)

ikry jeszcze nie złozyły :(

Moje to płochliwe strasznie :) jutro ide poszukac samicy bo narazie to obok w zoologach to same mlodziaki maja :)

ramirezki to moje ulubione rybki chce założyć 60l poświęcone tym rybkom

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this