Skocz do zawartości

Akwarium dla Bojownika (Karola)


Qbapl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanie, co do roślinności w akwarium 54l. 

Chciałbym w tym zbiorniczku mieć na stepujące roślinny

Podłoga Glossostigma elatinoides potem

Mech Subwassertang, Gałęzatk i w tle Lotosa tygrysiego. Co o tym sądzicie może jakieś poprawki? A wiem że rozbore klinowa mogę trzymać z Bojownikiem a jak krewetki redki ponoć trzeba sprawdzić czy nie będzie ich zjadał. A co ze ślimakami które najlepsze?

Tylomelania, Ampularia a może Neriptreron????

Filtracja eheim 2213 oświetlenie 1w na 1 litr podłoże jbl manado potem kamień rzeczny drobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slimaki to proponuje assassin snails* bardzo pozyteczne.

 

 

Luna: Bardzo pożyteczne jest również zapoznanie się z regulaminem forum.

Wymagana jest poprawna pisownia i używanie polskich znaków.

 

* Anentome helena (podawaj powszechnie znane łacińskie nazwy gatunków).

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna, sorki ale mieszkam za granica Polski  korzystam z angielskiej pisowni w moim kompie wiec nie bede w stanie uzywac polskich znakow oraz nazw,  co do nazw polskich zwyczajnie ich nie znam, zbyt dlugo przebywam za granicą i w Irlandii nie wladam polskimi nazwami ryb, roslin itp, zreszta bardzo proste jest przetlumaczyc je na jezyk polski jak wlasnie to zrobil Qbapl, pozdrawiam i prosze was o wyrozumialosc.

 

Ja mieszkam również za granicą (za oceanem) i też dość długo, korzystam z angielskiej pisowni w kompie, na polską czcionkę "przestawiam" jednoczesnym kliknięciem lewego alt i shift i jak widać jestem w stanie.

Ogólnie można podawać łacińskie nazwy, polskie są czasami mylone.

Regulamin  jest po to żeby go przestrzegać i następnym razem takie coś na pw do wyjaśnienia, bo tym złamałeś następny punkt regulaminu. Radzę się z nim zapoznać. Mapet

Edytowane przez Mapet
Regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fajnie, że są przepychanki. Kto gdzie może jak pisać. Ale to nie jest miejsce na to. Zwracam się ponownie czy ktoś mi powie cos na temat tej roślinności, co o tym sadzi itp.

Mam jeszcze jedno purytanie. Czy jakieś inne ryby mogą byćoprócz Rozbory klinowej? A jak nie to ile tych rozbort dać do 50l z Karolem (Bojownikiem)?

Edit:

sorki za jakość

 

post-14724-0-50659200-1379146398_thumb.jpgpost-14724-0-97395800-1379146412_thumb.jpgpost-14724-0-00251300-1379146427_thumb.jpg

Regulamin 6.2. i 6.1. Mapet

Edytowane przez Mapet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...