Skocz do zawartości

Nie skaczące rybki do 22,5l


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję rybek które nadają się do takiego akwarium i nie będą skakać ponieważ nie mam niczym przykrytego akwarium.

Miałem ponad miesiąc gupiki endlera 5 sztuk niestety w tym czasie 3 już wyskoczyły 1 wrzuciłem do akwarium i przeżył ale 2 niestety uschły ;// A więc zostały 3 endlerki oraz w akwarium jest jedna helenka.

Gdyby nie to że wyskakują to świetnie się sprawdzały, malutkie, kolorowe żywiołowe i wesołe ;)

Myślałem nad krewetkami RC ale po 1 nie mogę znaleźć tańszych niż 8zł za sztukę a to trochę dużo i po 2 boję się trochę że wyjdą z akwarium bo słyszałem też o takich przypadkach ; //

A więc co proponujecie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o oszczędność tylko o to że mam pistie a ona pod pokrywą nie za bardzo rośnie a zależy mi na niej dlatego wolę zmienić obsadę niż coś dawać na akwa no ale cóż jak nie będzie wyjścia to trudno.

A jak bym się zdecydował na krewetki to też mogą wyjść albo wyskoczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że labiryntowce potrzebują pokrywy bo chciałem bojka ale wziąłem gupiki bo myślałem że nie muszą mieć pokrywy, myliłem się ; /

A więc kolejnym krokiem jest założenie szyby, czy jeśli nad tym będę miał oświetlenie (11w aquael) to może docierać mniej światła czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do pierwszego lepszego szklarza i dotnie ci taką szybkę za grosze. Ja za szybke do kotnika 18l zapłaciłem 3 zł u szklarza.

Rc po 8zł? To rzeczywiście cena zaporowa. U mnie w zoologu były po 3zł, ale znalazłem na tablicy gościa z okolicy mojego miasta który sprzedawał po 1zł.

Edytowane przez damianzgierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...