Skocz do zawartości

Tło strukturalne za 2 zł :) Mój sposób :)


pinakolada
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc oto mój sposób na tło strukturalne, które należy dać za akwarium.

 

Potrzebne:

-dość gruby karton

-taśma dwustronna

-krepa/krepina

 

Koszt wykonania tła ok 2 zł :) Oj wybaczcie zapomniałam doliczyć taśmę ;) Jeżeli macie ją w domu to nie ma problemu ;)

 

Oto jak mi wyszło na nowe akwarium 63l.

 

sjur.jpg

Edytowane przez pinakolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poprzyklejać

 

Przy następnym tle rób fotorelacje jak to robisz. Efekt muszę przyznać bardzo ciekawy.

Krępina to bibuła ?

Nie nie krepa to krepa... bibuła jest cieniutka i przeźroczysta :) Wycinasz z kartonu prostokąt wielkości tylnej szyby, potem taśmą klejącą co jakiś kawałek poprzyklejać paski na dałej długości i na to kawałkami gnieść i przyklejać i układać :) Ot cała filozofia :) Potem dać za akwarium i taśmą przeźroczystą poprzyklejać gdzie się da...gdzie nie będzie się rzucało w oczy. Dam zdjęcia jaku już będzie przyklejone i jak akwarium będzie zalane z roślinnością :)

 

Cieszę się, że wam się podoba mój patent ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prezentuje się tło w pustym akwarium. U góry trzymają je narożniki, z dołu i z boków przylepione do akwarium taśmą przeźroczystą. Jak ktoś ma pokrywę to można zakleić całą górę i nie ma możliwości żeby woda zaciekła na krepę.

 

2l8m.jpg

Edytowane przez pinakolada
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzisiaj w markecie natknąłem się na bibułę .Od razu przypomniał mi się ten temat  :mrgreen: Kupiłem ową bibułę ale koloru brązowego.Po powrocie do domu ,udałem się od razu do garażu i zmajstrowałem tło, podobne do twojego .Efekt całkiem przyzwoity jak dla mnie.Fotki dodam jak tło zostanie zamontowane do akwarium.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzisiaj w markecie natknąłem się na bibułę .Od razu przypomniał mi się ten temat  :mrgreen: Kupiłem ową bibułę ale koloru brązowego.Po powrocie do domu ,udałem się od razu do garażu i zmajstrowałem tło, podobne do twojego .Efekt całkiem przyzwoity jak dla mnie.Fotki dodam jak tło zostanie zamontowane do akwarium.

Bardzo się cieszę że mój pomysł się przydał :) Chętnie zobaczę efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...