Skocz do zawartości

Usługi szklarskie.


NFSMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się was dopytać, otóż znalazłem jedną firmę w moim mieście, które oferuje usługi szklarskie.

Chciałbym, aby zrobili mi nie duże akwarium, ( tak do 50l ), i właśnie się zastanawiam czy firma która wcześniej ( chyba ) nie robiła ( nie ma tego w ofercie ), sprosta zdaniu ?

Jakość jakością, lecz zastanawia mnie jakiego oni by ew. sylikonu użyli i czy końcowym efektem nie będzie akwarium za które przepłacę, nie wiadomo ile oni sobie zażyczą za taką usługę a co do zł nigdy nie powiedzą

Jutro do nich zadzwonię się spytać, lecz chciałbym zasięgnąć opinii.

Edytowane przez NFSMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się was dopytać, otóż znalazłem jedną firmę w moim mieście, które oferuje usługi szklarskie.

Chciałbym, aby zrobili mi nie duże akwarium, ( tak do 50l ), i właśnie się zastanawiam czy firma która wcześniej ( chyba ) nie robiła ( nie ma tego w ofercie ), sprosta zdaniu ?

Jakość jakością, lecz zastanawia mnie jakiego oni by ew. sylikonu użyli i czy końcowym efektem nie będzie akwarium za które przepłacę, nie wiadomo ile oni sobie zażyczą za taką usługę a co do zł nigdy nie powiedzą

Jutro do nich zadzwonię się spytać, lecz chciałbym zasięgnąć opinii.

Ja w Poznaniu u szlarza zamówiłem akwarium o wymiarach 74,5x35x40 (dokładnie pod szafkę, która juz posiadałem). Całe OW poza tylną ścianką, bez wzmocnień. Wykonanie, klejenie, szlif rewelacja. Zapłaciłem 200 zł. Jestem mega zadowolony. Wszystko zależy od wprawnej ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym Cię prosić o namiar na tego szklarza? Mam problem ze znalezieniem jakiegoś dobrego "sklejacza" optiwhite w Poznaniu... A jak z jakością? Spoiny równe?

Cały sęk w tym, że po sklejeniu zapomniałem co to spoiny :) Szkło idealnie docięte.

http://www.jowi-szklarstwo.pl/

Zakład ul. Słupecka od ul. Warszawskiej niedaleko Urzędu Skarbowego. Dzwoń na komórke, bo tylko tak się umówisz. Po tygodniu odbierasz akwarium. Jak chcesz wzocnienia w cenie akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...