Jump to content
Sign in to follow this  
Dunay

Moja nowa zabawka

Recommended Posts

A ja właśnie dziś odebrałem swojego galaxy s4 active... :) Już kąpałem  go w akwarium i robiłem zdjęcia pod wodą. .. ;) mega fun.

Wysłane z mojego GT-I9295 za pomocą Tapatalk 4

A jakie ciśnienie wytrzymuje pod wodą?

Kiedy wróciłem do domu, czekała na manie paczka kurierska. A wiecie co w niej było?

box-grand-theft-auto-v-360-2.jpg

Odgrzeję :D

Dzisiaj do mnie przyszła mysz A4 Tech X-748k :) Z wyglądu fajna, w korzystaniu jak na razie też. Potem zobaczymy co jeszcze potrafi :D

Jakiś czas temu kupiłem jeszcze MyPhone Luna. Ładny wyświetlacz, duży, może nawet trochę za duży, do keiszeni za bardzo nie wsadzisz :D

Jakiś czas temu kupiłem jeszcze MyPhone Luna. Ładny wyświetlacz, duży, może nawet trochę za duży, do keiszeni za bardzo nie wsadzisz :D

Bo takie cuda nosi się w plecaku ;)

Tablety i nowoczesne smartfony wymagają od nas nowych przyzwyczajeń i nowych rozwiązań technicznych związanych z przemieszczaniem się z takimi gadżetami.

No to już czekam aż pochwalicie się prezentami na święta ;D Ja dziś idę na zakupy kosmetyczne, czyli pół zawartości portfela zniknie :D

Proferuję bardziej zabawki bardziej nietechniczne :D np. ostatnio mam fazę na bańki mydlane. Wychodzimy sobie czasami z dziewczyną popuszczać bańki mydlane ciepłymi wieczorami, choć nie dużo ich ostatnio ale no mega sprawa. Robisz taka bańkę z płynu na sznurku i ona jest większa niż moja dziewczyna haha a ma 167cm :D to bańki niezłe wychodzą ::DDDD                                               

Ja ostatnio w sklepie internetowym kupiłem  drony dla dzieci  i bawię się z nimi tym jak małolat. Czasem dzieci to dobry pretekst, inaczej  żona nie pozwoliłaby mi kupić takiej zabawki :(