Skocz do zawartości

Moja nowa zabawka


Dunay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na innym forum, temacik się przyjął więc spróbuję i tutaj. Moja nowa zabawka to temat w którym każdy się chwali tym co ostatnio nabył. Temat ma na celu oprócz zwyczajnego pochwalenia się nową zabawką, poinformowania ludzi dookoła o sprzęcie, zbieraniu opinii i wyrażaniu własnej o danym sprzęcie. Zabawka to pojęcie szeroko pojęte, dla jednego będzie to komputer, aparat, a dla drugiego zestaw śrubokrętów. 
Zacznę jako pierwszy. 

Measy RC12. Bezprzewodowa klawiaturka z funkcją myszki. Fajny bajer, jeśli ktoś ma net w tv, czy raspberry pi.

UKEYB010300_01_L.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X box 360 

Xbox-360.jpg

Nie polecam. Gry są drogie a przegrane płytki nie chodzą -  zabezpieczenie.

Ogółem zabawa fajna, zwłaszcza dołączona gra kinect sport (na czujnik ruchu). W szczególności kategoria lekkoatletyka i kręgle.  I to by na tyle co mi sie w nim podoba. 

 

Jeśli zabawa w ruchu to jest ok a zabawa padem mi nie odpowiada zbytnio.

Edytowane przez Sagra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak smakują banany ? :D A gdzie garbusa fotki ?.

Moja zabawka  nowa o której wszyscy wiedzą . 

575180_10151871113216081_1311193104_n.jp

 

Fotki będą jak już będzie w kolorze :) na razie jest w podkładzie i nie ma za bardzo co oglądać :D  ( jakieś tam fotki wrzuciłem w temacie " wasze ulubione marki samochodów ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez przesady.

 

No właśnie, masz go 6 lat, czyli nie masz tego samego modelu co ja. Mam nowszy. Ten ma zabezpieczenia, że przegrane płytki nie pójdą. 

Wyjściem z takowej sytuacji jest zdjęcie blokady - mechanicznie lub programowo. Z tym, że to jest już naruszenie gwarancji i nie tylko... kto się orientuje, ten wie co mam na myśli, więc tu o tym nie będę pisać.z wielu względów.

Oczywiście w każdej chwili można sprawić by poszły.. jest taka opcja, którą nawet polecam.

 

Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem, to bardziej polecam playstation 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem, to bardziej polecam playstation 3

Grałem na play-u i Xbox według mnie jest lepszy. Mam przerobionego, nie czekałem aż gwarancja minie, może zaryzykowałem ale nic się z klockiem nie dzieje, chodzą oryginały jak i  zgrywane. 

Ja tam osobiście polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Xboxy są praktycznie bezawaryjne. Miałem już 4 sztuki. Dwie padły. Dwie działają do tej pory (nowsze modele płyt głównych, lepsze chodzenie).

Żeby nie pruć się na sucho, dodam jeszcze nowy komputerek, Raspberry Pi. Czyli cudo wielkości karty kredytowej, a potrafiące bardzo dużo.

raspi_assembled_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na play-u i Xbox według mnie jest lepszy. Mam przerobionego, nie czekałem aż gwarancja minie, może zaryzykowałem ale nic się z klockiem nie dzieje, chodzą oryginały jak i  zgrywane. 

Ja tam osobiście polecam.

Jakim sposobem przerobiłeś?

 

 

 

tyle ze bez Kinekta ( słyszałem że bardzo szybko się nudzi

Oj nie wiesz co tracisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę sprzętu trzeba było się pozbyć. Ale powiem tak. Wart każdej wydanej złotówki. O walorach optycznych można już wiele poczytać i obejrzeć sample. Ale za takie pieniądze robi wrażenie. Widać, że przy projekcie nie kręcili się księgowi. Stal i szkło. Dwukrotny "zum" ważący 800g. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...