Jump to content
Sign in to follow this  
gacusakwa

Nawóz aqua art szkodliwy dla ryb?

Recommended Posts

Witam od 4 dni podaję nawóz aqua art macro green i od tamtego czasu odnotowalem 4 zgony 3 neonki które po zakupie były chore miały białe plamki i zbrojnik z grubym brzuchem. Nawozu podaje 5ml codziennie do akwa 200l. Dodam jeszcze że drugi zbrojnik też się dziwnie zachowuje czasami wchodzi do kokosa i tak jakby wariuje pływa tam jak szalony.

Czy to może być przez nawóz czy zbieg okoliczności?

Ja stosuje nawozy aqua art około 3miesiące w zbiorniku 240l mam tam 50bystrzykow amandy ramirezy, kakadu, zbrojniki i zadnego śnięcia nie widziałem:-) pozdrawiam

3 neonki które po zakupie były chore miały białe plamki i zbrojnik z grubym brzuchem.

Piszesz , że kupiłeś chore ryby. Podejrzewam że ich nie leczyłeś a dziwisz się że odeszły...

Od dawna stosuję całą linię Aqua Art. Stan obsady akwarium się nie zmienił, nie zauważyłem żadnych niepokojących zmian w zachowaniu ryb.

Witam od 4 dni podaję nawóz aqua art macro green i od tamtego czasu odnotowalem 4 zgony 3 neonki które po zakupie były chore miały białe plamki i zbrojnik z grubym brzuchem.

Jeżeli były chore to nie doszukuj się winy zgonów w nawozach ;)

Aa ok dzięki za odpowiedzi tak na marginesie 3 neonki z 40 były takie a zbrojnik może się przejadł albo był słaby ;) Do zamknięcia.

Zamykam. Mapet

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this