Skocz do zawartości

100 Lecie Zorganizowanego Ruchu Akwarystycznego w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

'100 Lecie Zorganizowanego Ruchu Akwarystycznego w Polsce'

W dniach 8-10 maja odbędzie się Jubileusz 100 Lecia Zorganizowanego Ruchu Akwarystycznego w Polsce. Wraz z obchodami jubileuszowymi Łódzkie Stowarzyszenie Akwarystów i Terrarystów ma przyjemność zaprosić akwarystów również na V Sympozjum Akwarystyczne 2009 wraz z wystawą Akwariów Dekoracyjnych oraz Wystawę Muzealiów i Archiwaliów Akwarystycznych.

http://www.superakwarium.pl/aktualnosci ... -id39.html

 

Wybiera się ktoś z Was?

9 i 10 maja zapowiadają się ciekawie :)

Można trochę podpatrzeć na wystawach, pooglądać...

Szkoda tylko, że nie ma jak jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę juz sobie pociągiem do domku. Tak jak pisaliśmy, targi do duszy. Dzis byliśmy na giełdzie akwarystycznej i też lipa. Same gupiki i welony... Wybraliśmy sie też do manufaktury i tam jest stała wystawa baniaków. Dopiero tam nasze akwarystyczne dusze zostały miło połechtane ;) fotki z tej wystawy ma daniel i zamieści najwcześniej jutro.

Generalnie gdyby nie super towarzystwo, to wyjazd byłby zmarnowany. Ale tak sie dobrze bawiliśmy z danielem, że tylko żałujemy ze byliśmy tak krótko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do domów... Ja trochę zmęczona, Daniel pewnie bardziej (kierowca bombowca :mrgreen: ). Tak jak pisałam z pociągu, dojdą jeszcze zdjęcia z wystawy z Manufaktury. Nie były to jakieś przepiękne baniaki ale po tym co zobaczyliśmy na targach to jak niebo a ziemia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to ja już to widze heheheh tak na pustyy brzuszek :D

 

 

Daniel właśnie mi pokazywał jak się podłącza statecznik elektroniczny pod świetlówki.... i wysadził korki w hotelu :shock: hahahahaha zdolniacha noo :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ojj dzieje się :D

niieee nooo ja zaraz padne hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...