Skocz do zawartości

Duże krewetki słodkowodne - jakie


kobra.wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

W chwili obecnej mam 3 zbiorniki. W jednym jest życie a dwa pozostałe dorastają.

To pierwsze akwarium ma 54l, mam je już chyba od roku a kupiłem gotowe, z życiem

Drugie akwarium 60l jest dopiero co zrobione i dorasta, z tym że jest na samym żwirze ale sądzę że roślinki urosną. W przyszłości będzie z niego następne krewetkarium do tych bardzo czerwonych (nie pamiętam nazwy)

Trzecie to kostka 10l i służy głównie do odchowu młodych i zabezpieczenia przed zjedzeniem

W przyszłości planuję założyć sobie jeszcze jedno albo więcej, z tym że z dużymi krewetkami, bo czytałem że są takie od 6 do 15 centymetrów i one mi się bardziej podobają, alee muszą to być krewetki słodkowodne, i muszą się też w takie rozmnażać i dorastać a nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat w języku polskim.

Co prawda zastanawiałem się nad akwarium morskim, ale na razie sobie ten pomysł odpuściłem, ponieważ nie będę w stanie go utrzymać bo jest to akwarium ze słoną wodą, a w chwili obecnej nie stać mnie na takie ilości soli akwarystycznej.

 

Tak więc jak możecie to napiszcie coś o tym "dużych" krewetkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

On chciał taką co się rozmnaża w słodkiej wodzie.  A z tego co wiem z filtrującymi tak nie jest.

 

Proponuje KREWETKĘ GABOŃSKĄ , co prawda nie znalazłem w jakiej wodzie się rozmnaża.

Potrzebuje akwarium powyżej 100l.

 

Trochę info : http://krewetki.org/strona/opisy/filtrujace/gabonensis1.html

Edytowane przez Krzysiek1702
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...