Jump to content

Recommended Posts

Witam, gdzie jedziecie, byliście lub chcielibyście jechać na wakacje?

Ja jestem na wakacjach na Słowacji :)

Kto następny?

Ja siedzę w domu, muszę tuczyć palety 8x dziennie, co wieczór odkurzać z dna i podmienić wiadro wody. Nikt tego za mnie nie zrobi. Poza tym, nie muszę nigdzie jechać by dobrze się bawić a jeśli już zajdzie konieczność wyjazdu to zawsze znajdzie się ciekawe miejsce pod ręką. Nie wiem skąd ta 'moda' na jazdę za granicę...

Czy w tym roku gdzieś się wybieram jeszcze nie wiem.

Miło wspominam wakacje we Włoszech-kilka razy i nad zalewem Sulejowskim corocznie za młodego (14-20lat) 5-6 razy z rzędu, jeszcze było to dzikie miejsce wtedy, bez pól namiotowych itp.

A chciał bym spędzić wakacje w Egipcie ;)

Mazury, domek letniskowy, taki zwykły drewniany obok jeziora i lasu i tyle do szczęscia potrzebne.
A nie jakiś hotel czy kij wie co. W domku letniskowym zupełnie inny klimat.

W tym roku w domciu :(

Ale wspaniale wspominam wakacje w Chorwacji, Pakostane, malutka miejscowość, cisza i spokój, w drodze powrotnej Park Plitwickie Jeziora... Niezapomniane przeżycie. Chciałabym tam jeszcze kiedyś powrócić :)

W zeszłym roku kilka dni w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle, cały dzień baseny, jackuzzi, sauny, grota lodowa, jedzenie pod nos do bólu (szwedzki stół)... Odpoczęłam i zregenerowałam organizm jak na 2-tygodniowym sanatorium... ;)  To na pewno jeszcze kiedyś powtórzę... Może w zimie...? :mrgreen:

No my w tym roku też w domciu  ,jedynie może jakiś wypad na dwa dni nad morze nasze. Gdzie bym chciała pojechać ,byłam jedynie w NL i Paryż więc jeszcze jakieś ciekawe miejsce bym chciała zobaczyć . 

Za tydzień jadę drugi raz w życiu do Warszawy lecz tym razem z rodzicami i siostrą ,a także ze znajomymi. Prawdopodobnie odwiedzę hodowlę węgorza w Legionowie ;) .

Warszawa ładne miasto, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać tego uroku ;-) a ja siedzę w domu na wakacje w moich Kielcach ew. wypad w jakieś góry pohasać po szlakach.

Ja już wakacji nie planuję, bo co zaplanowałam to zamiast wakacji wychodziło dziecko  :lol: Także gdzie mnie auto powiezie tam zajedziemy.

Edited by karmelek

Ja byłem miesiąc w San Mauro a Mare we Włoszech. 50 m do plaży, laski pierwsza klasa. Wycieczka do Wenecji, rejs statkiem, wycieczka do parku rozrywki Mirabilandia. Coś pięknego... oprócz piwa :D

Ja byłem w Dźwirzynie, fajna miejscowość :) , byliśmy tam przez tydzień. Nie padał deszcz i cały czas świeciło słońce :D .

Ja w tym roku walę do Karpacza, ale jak mój 6 latek będzie większy to w jakieś wyższe góry się wybierzemy.

Ja w tym roku walę do Karpacza, ale jak mój 6 latek będzie większy to w jakieś wyższe góry się wybierzemy.

Polecam Wysokie Tatry na Słowacji ;)

W tym roku Karpacz. Mieszkanie służbowe z firmy mojej luby. Ok 5 dni. Pozostawienie w domu samym sobie ryb, kota i wiewiórek nie do końca napawa mnie optymizmem :) 25-26.VIII Air Show w Radomiu. Taki jest plan. Zobaczymy jak wyjdzie.

W zeszłym roku tournee na północ i z powrotem. Odwiedzając kilku znajomych w 4 miastach, z 20 muzeów, jakieś zamki, forty w Toruniu, i jakieś inne coś tam, 2 dni w Kołobrzegu (po za sezonem, we wrześniu, bardzo ładne miasto, cisza, spokój, normalne ceny, zero bydła na ulicach) Powrót przez Międzyrzecki Rejon Umocnień. 9 dni.

Przed ślubem łaziłem po górach, a tak ogólnie raz w roku wypad w inne miejsce w pl. Kilka razy w roku odwiedziny teścia na mazurach i w sumie darmowy urlop, spokój cisza tylko do jeziora daleko ok 20km. 

Biały Dunajec --->Kraków----->Toruń-----> i odpoczynek dopiero w Ustce:) dzieciom trzeba Polskę pokazać;p 

Byłam na Majorce w tym roku, polecam ta wyspe, mimo tego,że bardzo duzo niemców lubi ją odwiedzać, i czesto w tle słyszy człowiek zamiast hiszpanskiego niemiecki jezyk. Polecam zjesc Paelle z świerzych owocow morza. Sangria dośc populrana jest tam. A co do zwiedzania to zatokę piratów -Magaluf.

Ja w tym roku zwiedziłem Kraków ;)

Ja w tym roku zwiedziłem Kraków ;)

Podróż życia ;)

Na w tym roku, wychowuję "synka" ;)

Jak mam być szczery to nie ironia. Lekceważyłem to, w jakim pięknym mieście mieszkam od swoich narodzin.
Mam wiele miejsc do zwiedzenia i pewnie to uczynie w najbliższym czasie :)

A za rok- jak bedzie kasa to kto wie... Tęsknie za Kołobrzegiem.

Jak mam być szczery to nie ironia. Lekceważyłem to, w jakim pięknym mieście mieszkam od swoich narodzin.

Mam wiele miejsc do zwiedzenia i pewnie to uczynie w najbliższym czasie :)

I prawidłowo, podstawa to doceniać to co się ma na miejscu, a później poznawać to co dalej jest ciekawego.

Guest
This topic is now closed to further replies.