Skocz do zawartości

Wakacje!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja siedzę w domu, muszę tuczyć palety 8x dziennie, co wieczór odkurzać z dna i podmienić wiadro wody. Nikt tego za mnie nie zrobi. Poza tym, nie muszę nigdzie jechać by dobrze się bawić a jeśli już zajdzie konieczność wyjazdu to zawsze znajdzie się ciekawe miejsce pod ręką. Nie wiem skąd ta 'moda' na jazdę za granicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w domciu :(

Ale wspaniale wspominam wakacje w Chorwacji, Pakostane, malutka miejscowość, cisza i spokój, w drodze powrotnej Park Plitwickie Jeziora... Niezapomniane przeżycie. Chciałabym tam jeszcze kiedyś powrócić :)

W zeszłym roku kilka dni w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle, cały dzień baseny, jackuzzi, sauny, grota lodowa, jedzenie pod nos do bólu (szwedzki stół)... Odpoczęłam i zregenerowałam organizm jak na 2-tygodniowym sanatorium... ;)  To na pewno jeszcze kiedyś powtórzę... Może w zimie...? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Karpacz. Mieszkanie służbowe z firmy mojej luby. Ok 5 dni. Pozostawienie w domu samym sobie ryb, kota i wiewiórek nie do końca napawa mnie optymizmem :) 25-26.VIII Air Show w Radomiu. Taki jest plan. Zobaczymy jak wyjdzie.

 

W zeszłym roku tournee na północ i z powrotem. Odwiedzając kilku znajomych w 4 miastach, z 20 muzeów, jakieś zamki, forty w Toruniu, i jakieś inne coś tam, 2 dni w Kołobrzegu (po za sezonem, we wrześniu, bardzo ładne miasto, cisza, spokój, normalne ceny, zero bydła na ulicach) Powrót przez Międzyrzecki Rejon Umocnień. 9 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłam na Majorce w tym roku, polecam ta wyspe, mimo tego,że bardzo duzo niemców lubi ją odwiedzać, i czesto w tle słyszy człowiek zamiast hiszpanskiego niemiecki jezyk. Polecam zjesc Paelle z świerzych owocow morza. Sangria dośc populrana jest tam. A co do zwiedzania to zatokę piratów -Magaluf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to nie ironia. Lekceważyłem to, w jakim pięknym mieście mieszkam od swoich narodzin.

Mam wiele miejsc do zwiedzenia i pewnie to uczynie w najbliższym czasie :)

 

 

I prawidłowo, podstawa to doceniać to co się ma na miejscu, a później poznawać to co dalej jest ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...