Skocz do zawartości

Pomoc Pielęgnice Severum


LODYGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy ! Mam zbiornik 250l a w nim dotychczas miałem :

 

- 1 pielęgnice czekoladową 30cm

- 1 Pielęgnice severum Gold 12 cm samica 

- 2 pielęgnice dwuplamiste parka.

- 2 srebne dolary

- 2 glunojady 

SPOKOJNE RYBKI I AKWARIUM ZERO WALK

 

Chciałem dokupić do pielęgnicy severum kompana kupiłem następnego severuma tylko że zielonego i to napewno samiec  15cm troche większy choć nie jestem pewny czy moja gold to samica jak chcecie dam fotki .  Gdy pierwszy raz wrzuciłem nowego severuma 2 inne pielęgnice severum i czekoladowa zaczeły go go ganiać już nie dawał rady szybko go przerzuciłem do skalarów innego akwarium by doszedł do siebie. Po tygodniu przeżuciłem go z powrotem o 3 wnocy gdy wszystkie rybki spały obserwowałem je po ciemku do rana były spokojne spały razem gdy rano wstałem była masakra nowy severum cały czas gania GOLDA . gold ma już troche pogryzone płetwy a nowy severum cały czas ja gania prosze o pomoc co mam zrobić to wszystko miało miejsce dzisiaj w nocy czy to ustanie czy mam coś zrobić prosze pomożcie ! 

 

NIe wiem czy to wazne ale napisze jeszcze o podłożu mam dużo sztucznych roślin trawy i kamieni.

W tej chwili Golda zaczeło porastać takie białe coś na płetwach to chyba po angielsku fungus.

 

Cały czas ludziska próbuje zrobić im zdjęcie ale GOLD w tej chwili siedzi w koncie a drugi w jamie zdjęcia by też niestety nie byly by dobrej jakości a ciekawe który to samic a który samica.

 

Dobra Severum Golda przeniosłem do skalarów już pływał na boku ... ludziska pomóżcie co mam tera zrobić?

 

 

Czyli nikt nie pomorze ....

Edytowane przez LODYGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...