Jump to content

Filtr pod napowietrzacz


 Share

Recommended Posts

Potrzebuję malutkiego filterka do małego zbiorniczka i jedyne co się tam zmieści to to, czego zdjęcia widzicie poniżej. Moje pytanie brzmi: W jaki sposób umieścić to w zbiorniku aby działało najefektywniej? Rurka wylotowa powinna znajdować się nad taflą wody czy tuż pod nią? Jakieś inne rady / sugestie?


 


IMAG0630.jpg


 


Z podłączonym wężykiem napowietrzającym.


IMAG0631.jpg


Link to comment
Share on other sites

Chcę go użyć do "kotnika" dla malutkich dopiero co urodzonych rybek. Wymiary zbiornika to 30x20x20

 

Edit:

Jeśli chodzi o filtry typu aquael fan mini plus, to wolę ich unikać ze względu na trudność w czyszczeniu i ewentualnej wymianie gąbki filtracyjnej. Wolałbym również nie kupować już nic więcej, gdyż akwarium to będzie działo tylko w momencie gdy będę miał małe. Nie będzie to stały zbiornik.

Edited by LuraosPL
Link to comment
Share on other sites

Tak z ciekawości - czemu wymiana gąbki to jakaś trudność w tym filtrze?? Może myślimy o innych filtrach - filtr się wyjmuje, plastik w dół a w nim gąbka - wypłukać i znowu składamy. Można też wyrzucić plastik i założyć samą gąbkę np większą jeżeli okaże się, że małe rybki mogą być wciągane pod plastik. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...