Skocz do zawartości

Pielęgnica Zebra


LABIATUM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Patryk.

 

 

Mam w tej chwili akwarium 350l.

 

 

A w nim :

 

 

2 pielęgnice dwuplamiste parka . samiec 8cm samica 4cm

 

1 pielęgnice severum 12 cm

 

1 pielęgnice czekoladową 25cm

 

2 srebne dolary *duże*

 

2 rekinki akwariowe 15 cm

 

2 guarami nadzwyczaj agresywne w innym moim akwarium trzymałem je z skalarami , ale ganiały skalary sam byłem zdziwiony :) więc wrzuciłem je tutaj mają po 5cm.

 

2 glunojady 10cm

 

1 lemon fin barbs (nie mogłem znaleść polskiej nazwy) 7cm zawsze trzyma sie z rekinami :)

 

 

 

w akwarium mam dużo jamek korzeni schronów i tak dalej gdy ryby były miejsze zawsze sie tam chowały ale gdy podeosły sami wiecie już sie nie mieściły:)

 

 

 

Zastanawiam sie bo mam okazje kupić 7 Pielęgnic zebr mają po 4 cm zresztą ine i tak nie rosną duże miałem je pare lat wcześcniej w moim agresywnym akwarium pielęgnicowatym i znam ich temperament uwielbiają norki miałem wtedy 2 sztuki pilnowały swojego terytorium i pływały na dnie choć wiem że są też agresywne , ale nie aż tak jak np. Labiatum którą też miałem wpare lat temu .

 

A więc czy jest sens? czy zeberki by nie robiły krzywdy innym rybkom ? oczywiście mówie o dwuplamistych które są podobnej wielkości i o gurami i rekinkach ?

 

Sory za ortografie mam 16 lat mieszkam 6 lat angli prosze o wyrozumienie :)

 

 

 

Regulamin dotyczy wszystkich ,proszę się do niego dostosować .

 

 

Pomoże ktoś :) ?

 

Przepraszam moderatorów za kolejny post :/

 

Ale by mógł mi ktoś pomóc napisać coś więcej o nich z jakimi rybkami trzyma zebry bardzo chce wiedzieć czy je warto kupić do wieczora musze sie zdecydować prosze chociaż o jakąś krótką opinie na ten temat :)!

Edytowane przez kubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...