Skocz do zawartości

[Wieliczka] Akwarium ok 2000l


Maddie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż (bądź zamiane na mniejsze) akwarium 2tys. litrów. Pełne oprzyrządowanie (sump, oświetlenie, co2, osmoza) + szafa. Możliwość obejrzenia w Wieliczce, odbiór osobisty. Cena za całość ok 10tys (do uzgodnienia). Kontakt przez PW.

Edytowane przez Maddie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za mały OT, ale jeśli te zdjęcia są zrobione w tym samym czasie to mam kilka pytań.Ze zdjęć wnioskuję że pod akwarium jest sump tylko że szafka jest w innym odcieniu niż na 2 zdjęciu.Po drugie żwir na 1 zdjęciu jest biały, na 2 czarny.Po 3 wysuwanych szafek tam nie ma co widać na zdjęciu ogólnym.Jeśli się myle to napisz, chciałem tylko rozwiać wątpliwośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za mały OT, ale jeśli te zdjęcia są zrobione w tym samym czasie to mam kilka pytań.Ze zdjęć wnioskuję że pod akwarium jest sump tylko że szafka jest w innym odcieniu niż na 2 zdjęciu.Po drugie żwir na 1 zdjęciu jest biały, na 2 czarny.Po 3 wysuwanych szafek tam nie ma co widać na zdjęciu ogólnym.Jeśli się myle to napisz, chciałem tylko rozwiać wątpliwośći.

 

Już rozwiewam wątpliwości, zdjecia nie są z tego samego okresu, na 1 zdjęciu widać stolaż w czarnym kolorze, szafka jest w odcieniach ciemnego brązu, żwir na 1 zdjeciu jest biały (inna aranżacja), obecnie jest ta z 2 zdjecia, ale bardziej zarosło :P

Wysuwane szuflady to atrapa (ładnie wygląda jedynie, nic w tych szafkach sie nie schowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...