Skocz do zawartości

Sprzedam chłodziarkę wody w akwarium JAD L-075. Jak nowa !!!


kon.zim91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z powodu likwidacji akwarium mam do zaoferowania sprawną, działającą, chłodzącą chłodziarkę wody w akwarium marki JAD model L-075.

 

Chłodziarka używana przeze mnie parę sezonów letnich. Jest w 100% sprawna w b.dobrym stanie.

 

Jako nowa parę lat temu kosztowała mnie ponad 1000 zł.

 

Chłodziarka ta jest nowoczesnym i szybkim sposobem na schłodzenie wody w akwarium do pożądanej temperatury.

 

Chłodziarka automatycznie się załącza i utrzymuje zaprogramowaną temperaturę wody.

 

Chłodziarka ta działa na zasadzie chłodzenia przepływającej przez nią wody. Do jej prawidłowego działania potrzebny jest więc też filtr akwariowy o wydajności minimum 900 l/h.

 

Chłodziarkę podłącza się za pomocą dwóch węży akwarystycznych. Do wejścia IN podłącza się za pomocą jednego węża filtr do jego wylotu, którym oddaje przefiltrowaną wodę. Do wejścia OUT natomiast wyprowadza się drugim wężem schłodzoną w chłodziarce wodę z powrotem do akwarium umieszczając gdzieś wąż nad lustrem wody w zbiorniku.

 

W komplecie z chłodziarką dam wszystkie węże, złączki, zapasowe części, kabel zasilający, itd.

 

Cena: 430 zł do neg.

 

Gdyby był problem z podłączeniem węża do filtra to można zastosować taki patent który ja stosowałem czyli z innego węża zrobić redukcję do wielkości wylotu filtra, lub zacisnąć wąż na filtrze za pomocą zwykłej hydraulicznej opaski zaciskowej. 

 

Chłodziarka marki JAD model L-075 łącząc w sobie umiarkowaną cenę oraz najnowszą technologię, charakteryzuje się ekonomicznym i szybkim schładzaniem wody w zbiornikach o pojemności 50-150L.

Dzięki zastosowaniu wymiennika ciepła ze stopu tytanowego, chłodziarka znajduje zastosowanie zarówno w akwariach słodkowodnych jak i morskich.

Wykorzystanie najnowszych technologii sprawia, że urządzenie wytwarza zaledwie 20dB hałasu, co powoduje iż chłodziarka ta pracuje ciszej niż przeciętna lodówka.

Zastosowanie micro komputera z cyfrowym wyświetlaczem dla precyzyjnej nastawy i pomiaru temperatury w zakresie 18°C do 35°C gwarantuje pełną kontrolę nad parametrami wody.

Chłodziarka zbudowana jest z nierdzewnej metalowej obudowy okrytej elementami plastikowymi, przy czym nowoczesny jej wygląd sprawia, iż chłodziarka pasuje do większości współczesnych wnętrz.

Dane Techniczne:
Moc pobierana: 40W
Moc (HP): 1/8HP
Zasilanie: 220/110V - 50//60Hz
Wymiennik ciepła (materiał): stop tytanu
Czynnik chłodzący: R134a
Regulacja temperatury: cyfrowa
Zakres regulacji temperatury: 18°C - 35°C
Rozdzielczość regulacji temperatury: 1°C
Rozdzielczość pomiaru temperatury: 0.1°C
Dopuszczalna pojemność schładzanego zbiornika: 50-150L
Zalecany przepływ schładzanej cieczy: 900L/H
Wymiary: 397x329x465mm - H/W/L
Kolor obudowy: niebieski

 

Wysyłka kurierska: koszt 25 zł.

 

Odbiór osobisty 22 km na południe od centrum Warszawy przy Alei Krakowskiej.

 

Zapraszam do zakupu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...