Skocz do zawartości

Niedzielne spotkania


Rybafello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No przyszedł mi do głowy taki pomysł. Skoro mamy lepszy chat to trzeba go wykorzystać np w niedziele o godz 20-21 zapraszaliśmy byśmy jakąś sławną osobę na tle akwarystycznym i omawialiśmy jakiś temat moglibyśmy na ten jeden temat zadawać jej pytania. Pomysł jeszcze nie dopracowany ale co sądzicie w ogóle o takim pomyśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zdanie jak chcecie bym mógł zorganizować moderatora który jest wiele lepiej obeznany akwarystycznie niż my wszyscy. Z innego forum akwarystycznego co wy na to bo mogę już dać prośbę.

 

Tym zdaniem mógł byś obrazić nie jednego użytkownika naszego forum.

Żeby coś takiego powstało musimy najpierw to omówić w dziale (administracja).

Mówiąc o moderatorze miałem na myśli moderatora z naszego forum, żeby stał na "straży" i nie było trolowania.

Ktoś musi podać konkretny temat na jaki by była ta dyskusja, bo ogólnie akwarystyka to temat "rzeka".

I musi się znaleźć ktoś "sławny" kto będzie miał czas i chęci i zgrać to wszytsko w czasie.

Więc nie jest to żadne takie hop siup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zdanie jak chcecie bym mógł zorganizować moderatora który jest wiele lepiej obeznany akwarystycznie niż my wszyscy. Z innego forum akwarystycznego co wy na to bo mogę już dać prośbę.

WOW, ciekawe czym ci tak zaimponował :)

Aby to miało sens to musiała by być "znana" osoba a nie ktoś kto robi "furore" na jakimś forum, bo to, że ktoś ma autorytet na jednym forum nie oznacza, że jest super ekspertem   :)

Pomysł ciężki do ogarnięcia, bo aby to miało sens, posty na SB musiałyby być akceptowane przed opublikowaniem a to raczej tutaj nie jest możliwe i zanim mod usunie może być za późno i takiemu ekspertowi  może się odechcieć odpowiadać dalej ;)

Lepiej założyć temat czy dział i zaprosić taką osobę jako eksperta, co jak ma czas napisze, a jak pojawią się durne pytania to administracja będzie miała czas zareagować :)

Edytowane przez gracjanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...