Skocz do zawartości

Była radocha, a teraz jest...- platka narybek


arkosw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja :) Mam platkę w ciąży i włożyłem ją do kotnika. Dzisiaj rano zobaczyłem narybek skakałem z radości, jedną widziałem że nie żyje( nie mam pojęcia dlaczego). Jak w każdą niedzielę poszedłem do kościoła później pojechałem na 40kilometrową przejażdżkę rowerem... Wieczorem przychodzę i patrzę a narybek zniknął i tutaj pytanie do was która opcja jest bardziej realistyczna:
-Narybek wypłynął żeby znaleźć jedzenie i został zjedzony przez matkę;
- Narybek został "wciągnięty" przez dziurki które są po to żeby woda miała takie same parametry.

Dodam że narybek jest oddzielony od samiczki plastikową ścianką z otworem którym narybek spada.

Proszę o rozwiązanie problemu.

Narybku było ok. 10 czy będzie więcej za parę dni czy poród jest jeden na 3 tyg?

Po ilu godzinach małe rybki szukają pokarmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej do kotnika włożyć jakąś kępę roślin, żeby narybek mógł się tam schować. Skoro samiczka była w oddzielnej części, to nie wiem co się z nim stało. Narybek mógł przepłynąć do części z samiczką? Te dziurki w kotniku są tak duże, że narybek mógł przez swobodnie przepłynąć? Samiczka będzie jeszcze rodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Sama odpowiedź, że będzie jeszcze rodziła mnie ucieszyła. Jeśli nam chodzi o to samo, bo ona urodziła ok.10 ale brzuch ma_duży więc myślę, że będzie jeszcze. Między komorą z samiczką a narybkiem jest coś na_kształt litery "V" i otwór jest tylko na dole więc myślę, że narybek nie wypłynął. Najprawdopodobniej został wciągnięty przez dziurki na dnie kotnika, bo widziałem jak ogonki wystawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...